reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla nas i naszych Maluszków

Dzieki dziewczyny za cenne rady!!

Szuszunia, swietne przedstawienie tematu :)

Podlaczam sie pod pytanie Matity odnosnie kolderki :)
 
reklama
zadnej poduszki i zadnej koldry :)

Jasiek dostal koldre i poduszke jak mial ok roku - teraz pewnie bedzie podobnie :)

spal w spiworku, nie rozkopywal sie dzieki temu :)
 
mój synek dostał kołderkę jak miał z 18 miesięcy...
wcześniej tylko kocyki bawełniane gdy cieplo, mikrofibra gdy chłodno (te z mikrofibry czy minky są lekkie a wiec wygodne), pieluszki flanelowe lub tetrowe gdy był malutki
te zestawy pościeli to do nabijania portfeli sprzedawców ;)
poduszka wręcz niebezpieczna - dziecko może się udusić, zresztą kołderka podobnie...
lepiej zainwestować w prześcieradełka..
przy zakupie frotty zwracajcie uwagę na gęstość splotu bo często jest to chińskie badziewie...
hiciorem jest tzw. fortta czesana / szczotkowana - jak zwał tak zwał :)
jest to grube prześcieradełko jakby z weluru - ciężko zdobyć ale warto poszukać...
 
Ostatnia edycja:
rodziłam dokładni w tym samym okresie co Szuszunia, tyle że kilka lat wcześniej ;-) kołdrę miałam dla Mrówka na okres zimowy ;-) wypełnienie miałam silikonowe, chyba Glucka ;-) poduszkę dałam dosyć późno, wcześniej miałam ten klin ;-) ale chyba pod materacem, bo jakoś go nie kojarzę w łóżeczku ;-)
na pierwsze tygodnie pieluszki i rożek :-D jak przestałam korzystać z rożka, traktowałam go jako przykrycie ;-)
 
mi sie srednio podobaja frotowe przescieradla - takie twarde mi sie wydaja
kupilam mieciutkie bawelnianie w ikei - ale tylko biale sa - ale ja wlasnie chcialam biale ;-)
 
Ja też kupuję do łóżeczka tylko prześcieradła i kocyki. Żadnej pościeli nie kupuję bo nie ma sensu żeby mi zalegała w szafie a jak przyjdzie na nią czas to dokupię:) A i na razie wezmę ochraniacz sam kupię:) Mam też śpiworki do spania a jak Hania będzie ulewać to dam coś pod materac i będzie wyżej:)
 
Dziewczyny, bardzo Wam dziękuję za uświadomienie :-) Więc na razie kupię tylko prześcieradła, kocyki (ale ile?), ochraniacz na łóżeczko... bo rozumiem, że kocyków nie ubieracie w poszewki? No i śpiworek ;-)
 
matita, ja mam jeden jeszcze po Jasku bawelniany, teraz kupilam cienki tez - na lato wystarczy
a potem na jesien - zime kupie grubszy do wozka :)
 
reklama
Do góry