reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla nas i naszych kwietniowych pociech:):):

reklama
O, fajnie że piszesz, ja też już mam 4 szczotki na koncie :szok: chyba sie w tą zaopatrze. A podeślesz linka tych gryzaków o których pisałaś? Zastanawiam się co by na ząbkowanie zakupic....
 
u nas od czasu ząbkowania to Kacper ma straszna antypatię do wszelkich gryzaków, widocznie kojarzą mu się z bólem, mamy te baby ono twarde, nawet na nie nie chce spojrzeć, oprócz tego taki zwykły, który się chłodzi w lodówce i do tej pory była to jego najlepsza zabawka, (jak tylko chwytać się nauczył), teraz ja go widzi, od razu płacze, więc schowałam głęboko w pufie na zabawki...oprócz tego mamy jeszcze Gryzak silikonowy i czasem daje na nim żel, ale chwile pozuje i wypluwa...
 
Przeszukalam internet i znalazlam swietne nosidelka (a na dodatek przepiekne) wszystkie czytane opinie przez forumki byly na 'TAK' wiec chyba sie zdecyduje i po eMka wyplacie zamowie:tak::tak: wrzucam linka dla zaiteresowanych i wklejam zdjecie calej reszcie:-) (troche sa drogie ale za to az do 20 kg i mozna noscic z przodu jak i na plecach)

Tula - Nosidełka i Chusty do Noszenia Dzieci — 1. Nosidełko Ergonomiczne

tula.jpg
 
dla fanek sówek itp. polecam sklep zazzu.pl

Pani uszyła mi ochraniacz do łóżeczka z wybranego przeze mnie materiału (ma ich naprawdę spory wybór) i jak jej powiedziałam, że zależy mi na czasie, to dostałam o 3. nad ranem maila, że jest gotowy i że go wyśle rano...nawet nie czekała na zaksięgowanie wpłaty. Polecam, obsługa super, jakość również :-)
 
A oto i nasza okazyjna spacerówka x-landera, za całe 150zł :-):-):-) w stanie idealnym!
+gratisowe krzesełko :laugh2:
 

Załączniki

  • Obraz 059.jpg
    Obraz 059.jpg
    49,1 KB · Wyświetleń: 65
  • Obraz 054.jpg
    Obraz 054.jpg
    28,4 KB · Wyświetleń: 71
reklama
Do góry