reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla nas i naszych kwietniowych pociech:):):

reklama
Oj dawno mnie tutaj nie było. U nas też ząbkowanie i nawet lidokaina (Dentinox) pomaga tylko na krótką chwilkę :-( Zaczynają mi się przypominać kolki :zawstydzona/y:

myself - suuuper kocyki
Emilia - My też pewnie niedługo przesiądziemy się z chusty na nosidełko ergononiczne (Mei Tai ?) Taką samą Tule ma mi pożyczyć kuzynka. Niestety można w nim nosić dopiero gdy mały w miare stabilnie siedzi. Więc ja jeszcze 1-2 miesiące poczekam.

Edit: Można też kupic nosidełka szyte na zamówienie:
http://pathi.pl/en/gallery.html
http://pogodzinach7.blox.pl/html/1310721,262146,21.html?442339

Są unikalne, a cena nawet przystępniejsza
 
Ostatnia edycja:
Nef to witaj w klubie:tak: u nas tez zabkowanie na maxa, czuje sie jak zombie:tak: nic nie pomaga, juz nawet wczoraj sprobowalam dac syrop przeciwbolowy ale bez wiekszego efektu :( Na jakims watku pytalas o katar, u nas tez jest, a szczegolnie noca. A co do siedziska to wiem, ze jeszcze troche musze poczekac. A czy kuzynka polecala tule?
 
ja używam lovi; dopiero od ok. 2 tyg, ale jest ok; plus ma taki, że nie da się przegrzać jedzenia - po prostu w którymś momencie temp. przestaje rosnąć; ale błyskawiczny nie jest - szybciej podgrzejesz coś w garnuszku z wodą na kuchence
 
Nef to witaj w klubie:tak: u nas tez zabkowanie na maxa, czuje sie jak zombie:tak: nic nie pomaga, juz nawet wczoraj sprobowalam dac syrop przeciwbolowy ale bez wiekszego efektu :( Na jakims watku pytalas o katar, u nas tez jest, a szczegolnie noca. A co do siedziska to wiem, ze jeszcze troche musze poczekac. A czy kuzynka polecala tule?
Polecała :-), ale sama nigdy nie nosiła w chuście ani w innym nosidełku ergonomicznym wiec nie miała porównania. Jak je dostane, to wypróbuje na krótko i dam znać. U nas będzie prościej bo młoda przyzwyczajona do chusty i bliskości. Jak twój maluch nie był chustowany to może ci się pręzyć i wyginac. Ale nie bede straszyć :-p

Możecie mi polecić jakiś podgrzewacz???
Ja mam taki najzwyklejszy, najtańszy z allegro. Uzywany przy pierwszym dziecku i przy tym 'najnowszym' i działa super. WIec chyba nie warto wydawać wiekszej kasy.
o to ten : PODGRZEWACZ STERYLIZATOR do butelek słoiczków HIT (2561388089) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
 
DSC02392.jpg


Nef mamy takiego zwyklaka, dostalismy w prezencie. A teraz rozgladam sie za ergonomicznym.
 
reklama
adasza- my mamy 2 podgrzewacze: canpol i tomme tippe - i ten z canpola jest o wiele lepszy od tego tommy tippe, canpol o wiele szybciej podgrzewa! nie wiem jak to wygląda cenowo, bo obydwa dostałam w prezencie.
 
Do góry