reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla mamy i maleństwa

@OlaSzy szukam 2w 1, spacery po chodniku, tak fo 2 tysi. Mam tez mozliwosc pozyczenia gondoli na te pare miesiecy i kupna samej spacerowki, ale nie wiem czy nie lepiej miec juz caly swoj wozek na wypadek decyzji o kolejnym dziecku;)
 
reklama
quchasia 2 tysiące to sporo pieniędzy, więc wybór będziesz miała spory (też ze względu, że bierzesz 2 w 1 nie 3 w 1), ale na początek sprawdź x landera - znajome miały, bardzo sobie ceniły, w dodatku sprawdziłam, że główna strona producenta poleca odnowione wózki z nową gwarancją o połowę tańsze (więc zostanie Ci jeszcze na porządne nosidełko, łóżeczko i masę innych produktów) - Przedmioty użytkownika nextwaypl - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
 
OlaSzy ja bym sie wstrzymala bo dla maluszka to jak dla mnie uciazliwe szycie jest w tym co wkleilas. Rekawiczki ok ze sie wyciagaja ale nozki po co?
Kolezanka miala ciuszki z 5, 10, 15 maja zanizona rozmiarowke.
Jak bym miala wybor to cos takiego bym wolala
Zimowy śliczny kombinezon śpiworek COCCOBELLO w Kombinezony - Szafa.pl
Wyboru jednak nie mam bo dostalam na 68 kombinezony od znajomych.
 
Olaszy weszlan do apteki i poprosilam o najtanszy kren na rozstepy dla kobiet w ciazy. I dala mi za 17 zl elastiq. Na razie poki brzuch pomalu rosnie starczy, mustelle kupie na bank ale tak na ostatni kwartal. Chce uzywac roznych kremow zeby skora nie przyzwyczaila sie do jwdnego skladu a tak podobno sie dzieje. Teraz jak tylko czuje napiecie i lekkie swedzenie skory to smaruje i przynosi ulge.
 
Kurcze, ja też czuję takie napinanie się brzucha - głównie nocą jak chodzę spać. Tak jakby dziecko się rozciągało i mnie łaskocze. Ale dla ukojenia swędzenia (mega dziwne uczucie) używam rękawiczki do masażu ud :-p myślałam, że to ze mną coś jest nie tak i za mało rosnę jak na rozmiar mojego dziecka :-D
 
A ja w ramach nie robienia zakupów zastanawiam się nad zestawami
Ubranka 56-62 Zielona Góra • OLX.pl (dawniej Tablica.pl) (12zł)
Koszula 4 latka Zielona Góra • OLX.pl (dawniej Tablica.pl) ( na trochę później 5zł )
Dziewczynka 92-98 Zielona Góra • OLX.pl (dawniej Tablica.pl) (6zł)
Komplet dla 2-latki Zielona Góra • OLX.pl (dawniej Tablica.pl) (10zł)

wydaje mi się że ceny dobre choć ciuszki trochę na wyrost, ale będę miała w razie czego komu oddać też.

zarezerwowałam też i myślę czy dobrze
Ogłoszenia - Sprzedam, kupię na OLX.pl (dawniej Tablica.pl)[0][action]=myaccount&ref[0][method]=answers#last
 
Czy ktoś oprócz mnie lubi tak słodycze w ciąży ? I tez na śniadanie musi miec słodką bułeczkę ??

Oprócz tego lubię sałatki i zupy kremy.

Mięsa nie bardzo - raczej troszkę tylko bo mnie mdli.

Jak wasza dieta ??
 
@ZazaJu, słodycze wcinam jak oszalała, mogłabym jeść na każdy posiłek;p dieta- staram się zdrowo, ale właśnie tych słodyczy nie potrafię wyeliminować i nie mam zamiaru dopóki bym jakoś za bardzo nie przytyła;p

@OlaSzy, ja też czuje takie rozpychanie/ naciąganie- myślę, ze to dzidzia mega fikołki uprawia:-D
 
reklama
ZuzaJu o mojej diecie mogę dużo powiedzieć (dosłownie), co chwilę jem. Ostatnio nawet podczas kąpieli zrobiłam się głodna i mąż mi przynosił jogurt (bo stwierdziłam, że jedzenie kanapki to przegięcie). Ale staram się rozgraniczać - dużo owoców i warzyw, zupy, jogurty, praktycznie codziennie mogłabym jeść jajecznicę i hamburgery (tydzień temu kupiliśmy grill gazowy, więc myślę, że to z powodu "nowej zabawki" - gorąco polecam!).
Ale na słodkie raczej nie mam parcia, ani przed ciążą nie jadłam tak i teraz, chociaż żelków trudno mi sobie odmówić (szczególnie haribo, albo takie rurki długie - można je kupić w biedronce):-)

quchasia - powiem Ci, że moja dzidzia codziennie chyba z Chodakowską ćwiczy, bo non stop czuje jakiś ruch, napinanie się i parcie na pęcherz (co godzinę biegam do łazienki jak nie częściej). Ale to dobrze, bezpiecznie się czuję wiedząc, że jest taka ruchliwa. Pewnie po porodzie (jak już zacznie chodzić) będę to przeklinać, ale na razie to powód do radości:-)
 
Do góry