reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla mamy i maleństwa

@dzag82 no zobaczymy czy sie sprawdzi. Oczywiscie mam tez nadzieje ze nie bedzie zbytnio potrzebny i moj synuś nie bedzie chorowal :) !!! A jak trzeba bedzie to sie kupi cos innego. A co to jest ten Katarek?
 
reklama
Quchasia Ty siedziałas w temacie lekkich wózków... bo ja nadal leżę i kwicze w tym temacie... oprócz tego Graco co ostatnio wymieniłas, masz jeszcze jakiś typ? Bo ja to bym najchętniej najpierw nowke obmacala, aby chociaż amortyzację zobaczyć :-p kurna, gorsze jak kupno samochodu :-D ten Camarelo jest spoko. Lekki, amortyzacja świetna, duża gondola. Ale on ogólnie jest duży jakiś taki :-p

my w końcu wybraliśmy x-lander x-cite.

z lekkich znalazłałam: graco evo i symbio, jane muum, joie chrome dlx, navington cadet- chyba tyle. To są lekkie wózki z opiniami w miarę;) metodą eliminacji wybraliśmy x-landera;)
 
Co do wózków - sprawdzałyście CONCORD (CONCORDIA?) neo? widziałam w sklepie, facet nam polecał, mówił że jakoś nawet lepsza niż w przypadku xlandera czy tych 'popularnych', cenowo całkiem przyjemnie i świetna amortyzacja.
 
dziewczyny co do kombinezonow to sie zgodze, wiem ze bedzie ciezko je zakladac. Ten najmniejszy jest na szczescie na dwa zamki, a ten wiekszy jeden dostalam od kolezanki a przy drugim nie moglam sie powstrzymac :)
Ten katarek widzialam na targach w warszawie i bylam w szoku ze ktos takie cos wymyslil:) pierwsze mysli od razu byly koszmarne, co to dziecku tym sie wyssa z tego noska z taka siłą i wgl ale pan nam go przyłożyl do dłoni i to tak delikatnie ciagnelo ze az sie zastanawialam czy sobie poradzi z zapchanym noskiem. Teraz jedynie przeraza mnie ze to sie podlacza do odkurzacza a nasz baaardzo glosny jest :/ ale zobaczymy moze ten zwykly i przy moim dziecku sie sprawdzi a jak nie to bedziemy myslec :)

Wiecie co bylam wczoraj w kauflandzie i pierwszy raz zobaczylam ze tam maja ciazowe rzeczy. Kupiłam poduche rogala do spania i karmienia (35zl), biustonosz do karmienia (ok8 zl) legginsy ciazowe (5 zl) i spodnie dresowe ciazowe (6zl). Wszystko oprocz poduchy bylo za pol ceny :) to sie nazywa szczescie :)
Bylam dzisiaj jeszcze po pieluszki tetrowe i czapeczki bawelniane i jak ogladalam te pieluchy to sie balam zeby mi sie w dloniach nie potargaly :/ w smyku tez takie liche mieli :/ wzielam tylko 3 takie niby grubsze ale sa jakies takie sztywne :/ mozecie polecic jakies pieluszki dobre jakosciowo?
 
Dzisiaj nie poszalalam zbytnio ale naciagnelam malza na kosmetyki organiczne Sophie La Girafe (nie wiem jak w polsce ale w Fin sa bardzo modne gryzaki itd z tej serii) Kosmetyki babka bardzo zachwala ze wzgledu na sklad. Zobaczymy na razie wzielam starter bo sa dosc drogie
Chcialam kupic spiworek Elodie D. bo malz stawial zakupy :-D ale nie bylo tego modelu co chcialam wiec zamowie w empiku ....ale kupilam chustke E.D. pod szyje mlodej. Pamietam ze bardzo sie przydala przy najmlodszym bo wiecznie sie slinil .

IMG_20150919_174209.jpg

Qucahasia tez byl moment ze sie zaczelam zastanawiac nad landerem tyle ze podobal mi sie comic a zaden sprzedawca nie mial i podobno slabe amortyzatory ... Jak Ty oceniasz ? no i jaki kolorek wzielas :-)

Olcia
ahhh zazdroszcze tych zakupow, tez musze zaczacc w siebie inwestowac ...bo ciagle tylko dzieciom kupuje.:huh:

Dzag o ja pitole :-D Oczami wyobrazni widzialam juz dzialanie tego Katarka, ale powiem szczerze ze nie slyszalam o nim. Ciekawa jestem czy tu znajde:huh:. Ja mialam Fride nie byla taka najgorsza bo te gruszki to masakra .
 

Załączniki

  • IMG_20150919_174209.jpg
    IMG_20150919_174209.jpg
    10,6 KB · Wyświetleń: 71
Ostatnia edycja:
dzag - ja właśnie miałam Fridę - masakra - też mi się momentalnie kręciło w głowie - to jest produkt - porażka. Ale o Katarku nawet nie słyszłam :-) A teraz na pewno go zakupię. Dzięki :-)
 
Qucahasia tez byl moment ze sie zaczelam zastanawiac nad landerem tyle ze podobal mi sie comic a zaden sprzedawca nie mial i podobno slabe amortyzatory ... Jak Ty oceniasz ? no i jaki kolorek wzielas :-)

będę polowac na comic, bo inne kolory mi się nie podobają.. chyba, ze beżowy, ale wiem, ze będę przeklinać jak już zacznę jasny użytkować..

cieżko jest mi samej ocenić amory.. czytałam ze są słabe, ale wózek i tak dobrze się prowadzi. Niestety nie ma wózka idealnego, ja go wybrałam droga eliminacji, ale nie jest to mój wymarzony wozek;)

a co wybrałaś ostatecznie???
 
reklama
Quchasia ten jasny bezowy tez jest ok ..on ma taka poswiate jakby widzialam osobiscie :tak: no ale Comic jak dla mnie nr.1 ...na poczatku z tych lekkich i mniejszych bralam pod uwage jeszcze chicco Urban ma dobre recenzje i zmienne zestawy kolorystyczne.
Kupilam Bebetto Torino , miesiac temu zmienilam auto i mam bagaznik byczy wiec juz sie tak gabarytow nie czepialam .
 
Do góry