reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla mamy i maleństwa

Gratuluje pieknych zakupow dziewczyny :)

@olciastrzelce a powiedz mi, to w niebieskim pudelku to co to jest? Aspirator na katarek czy co?

Tu tez sie pochwale, że moj synuś juz ma zakupioną bryke :) powiem Wam, ze tak zadbanego wozka jeszcze nie widzialam. Pani bardzo dbala, czyscila na biezaco i nie odbijala sie od zadnych kraweznikow itp :) Teraz tylko bede musiala dac tesciowej do pralni elementy z wozka, wszystko pieknie wypierze i juz :)
 
reklama
Sliwka swietne zakupy :szok: bardzo podoba mi sie posciel :tak:

Olcia ten 1 kombinezon jest grubszy ? tzn nadaje sie na zime . Chce kupic wlasnie taki misiowy w HM zeby miec w razie czego 2 , tylko strasznie mi sie one cienkie wydaja w dotyku . Juz w roznych sklepach patrzylam.

Domi no z wozkami to jest wlasnie jak trafisz :tak: My kupilismy Quinny Zappa najmlodszemu z drugiej reki i juz rok go meczymy i doslownie dalej jak nowy :-D a kolezanka kupila uzywany zestaw i przy kazdym skrecie ten wozek mam wrazenie ze sie rozleci :szok:


...a moj wozeczek juz jest w Estonii sprawdzalam wlasnie numer trackingowy :-Dwiec moze jutro juz bedzie u mnie :-D:-D:-D

Mam posciel z dla Igi z ikei ale pod koniec miecha dokupie jescze taka , zakochalam sie doslownie :-) 82acb973cbd75da2.jpg

ps. robie przymiarki do spiworka elodie details :sorry: taki pol_pl_Elodie-Details-Spiworek-do-wozka-PetitRoyal-Pink-1356_1.jpg albo taki saco-apple-of-eye-elodie-details.jpguwielbiam ta firme na razie ma tylko smoczek z tej serii . Strasznie podobaja mi sie te spiworki tylko ta cena troche wysoka ....wiec w razie czego szukam jakiegos podobnego zastepstwa jakby ktoras cos.... to dajcie mi prosze znac. :tak:
 

Załączniki

  • 82acb973cbd75da2.jpg
    82acb973cbd75da2.jpg
    33,4 KB · Wyświetleń: 68
  • pol_pl_Elodie-Details-Spiworek-do-wozka-PetitRoyal-Pink-1356_1.jpg
    pol_pl_Elodie-Details-Spiworek-do-wozka-PetitRoyal-Pink-1356_1.jpg
    14 KB · Wyświetleń: 57
  • saco-apple-of-eye-elodie-details.jpg
    saco-apple-of-eye-elodie-details.jpg
    23,1 KB · Wyświetleń: 48
Ostatnia edycja:
Domi tak, to jest aspirator do noska z canpolu :) Super:) tez juz bym chciała kupic wózek ale rodzice powiedzieli ze nam go kupia w grudniu. No chyba ze bedzie wczesniej potrzebny :)
Porannakawa on jest dosyć ciepły ale nie az tak żeby starczył na mrozna zime. A tak sie nam spodobal no i jeszcze ta cena ze musielismy go kupic. Najwyzej opatule jeszcze niunie cieplutkim kocykiem:)Wydaje mi sie że on jest taki bardziej przejsciowy a jest do 3 mcy to moze jeszcze na wczesna wiosne nam posluzy :)
Cudna ta pościel i te spiworki też rewelacyjne:)
 
dziewczyny - litości - jak patrzę na te śpiworki i kobninezony to aż mnie skręca by coś kupić - a już nie MOGĘ! :-D Śliczności!!!

Powiem Wam, że ja miałam aspirator do noska, ale nie byłam w stanie z nim współpracować - w ogóle się u mnie nie sprawdził. Ja używałamnajzwyklejszą gruszkę i teraz to samo - już kupilam w aptece. Nie wiem, może jakaś lewa jestem, ale używanie tego aspiratora to był dla mnie jakiś koszmar.
 
szkrabek ja mialam hmm przyjemnosc uzywac aspiratora kilka razy u siostrzencow i bratanic i nie narzekalam, Ale to pewnie tez zalezy od dziecka. Gruszka probowalam ale byl krzyk i placz
 
sliwka powiem ci ze ja tez mam zamiar kupic od niego loeczko ale z cała wyprawka wiec daj znac co i jak wygląda:-)
Sliczne zakupy macie dziewczyny ja jutro tez posegreguje i zobaczę co musze dokupić kombinezony mam 3 w tym 2biale :-)wiec cala zime maluszek przechodzi :happy: a i wstawie fotke jaka ksiege maleństwa kupiłam w pl trochę droga bo 59zl ale w srodku po prostu extra:laugh2::laugh2:
 
@porannakawa a no to prawda, trzeba trafic. Ale Pani naprawde dbala o ten wozek, zreszta u niej w mieszkaniu tez porzadek i tak ladnie urzadzone, ze masakra. I w ogole nie zauwazylam na kapanie malutkiej spiacej dziewczynki. Coreczka jej sie urodzila tydzien temu. A wozek sprzedaje po synku i teraz maja taki podwojny, ze starszy siedzi, a malutka ma swoje miejsce do lezenia w wozeczku. Ale mowie wam, jak mi powiedzieli ze na tej kanapie jest dziecku to az z wrazenia nie moglam nic powiedziec. Tak sie w nia zapatrzylam, slodka, malutka, pachnaca :) posciel super! A spiworek ja bym wybrala ten turkusowy w kwiaty, sliczniusi :)

@olciastrzelce no tak myslalam, bo zamowilam sobie taki sam aspirator :)
 
reklama
Do góry