reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla mamy i maleństwa

Marcysia piekne cudenka:-D

Amos te blekity kocyk poprostu przecudny:-D

Ja tez nie mialam wkladki do nosidelka wiec kupilam taka ja powinna byc odrazu tylko kolor inny i jest na dwa rozne wieki dzieci :tak: jeszcze bude od nosidelka musze przeprac do jakos plamke zauwazylam:-p
 
reklama
Dobra, gupia ja... Na allegro wpisałam "ochraniacz minky" i się pełno tego znalazło :-D. Miałam dokupić jakiś uniwersalny, biały, żeby do wszystkiego pasował, ale w związku z tym, że nie mogę znaleźć pościeli po Tymku to skompletuję ochraniacz z pościelami. Byle do wypłaty...
 
Ostatnia edycja:
Niestety nie podam Wam ceny pojednynczej rzeczy, bo juz nie wiem. Ja sporo zapłaciłam za wszytskie te rzeczy. Najlepiej napisać na fb wiadomosć i zapytać ile co kosztuje. Cena jest też uzależniona od wybranego matariału. Wiem, że ona ma dobrą gatunkowo bawełnę i minky też. Co jest ważne w praniu... Ja na razie jestem zadowolona :tak:

dzag - masz rację, tego tyle jest, że niełatwo się zdecydować... :tak:
 
Marcysia piekne te zestawy :tak: zwlaszcza z tym motylkiem mozesz napisac jaka cena tego moylka ?. Szukam caly czas Mufki do wozka minky ,,, chyba napisze do tej babki ( tylko czy mi wysle :-() Bardzo ladne zeczy szyje i ten wybor materialow :szok:

na FB - link który podała marcysia - jest pokazana na zdjęciu własnie taka mufka minky przyczepiona do wózka :tak: odezwij się do tej babki, jej pewnie też zależy by sprzedać... przynajmniej powinno.
W razie czego jak nie będzie chciała za granicę wysłać, to niech wyśle do mnie i ja Ci prześlę :tak: W razie czego na PW się umówimy ;-)
 
Szkrabek :-) no wlasnie zaczynam pisac :-D do tej babeczki . Znalazlam jeszcze taka mufke na ebayu tylko z misiem w srodku . Zalezy mi zeby do wozka pasowalo :tak:. Ty mialas chyba w komplecie , skorzana ?

...a co co wysylki no co Ty kochana ;-) nie smialabym nawet prosic Ciebie. Dogadam sie jakaos z babeczka .:tak:. dziekuje !!! :DDDD
 
Szkrabek :-) no wlasnie zaczynam pisac :-D do tej babeczki . Znalazlam jeszcze taka mufke na ebayu tylko z misiem w srodku . Zalezy mi zeby do wozka pasowalo :tak:. Ty mialas chyba w komplecie , skorzana ?

...a co co wysylki no co Ty kochana ;-) nie smialabym nawet prosic Ciebie. Dogadam sie jakaos z babeczka .:tak:. dziekuje !!! :DDDD

Spoko :-) Polecam się!

I ja miałam w komplecie z wózkiem na szczęście :tak:
 
reklama
Ja dziś zakupiłam dla małej bujaczek Tiny Love:) składałam go chyba z pół godziny.. Zamówiłam w końcu materac i parę rzeczy w jednym sklepie internetowym. Chciałam małej kupić coś świątecznego, ale mega drożyzna w galerii..
 
Do góry