reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

zakupy dla mamy i maleństwa

hahaha ostatnio moj P. ogladal jakis program na tvn turbo, co pod koniec zawsze pokazują jakis nowy 'gadżet' na rynku i krzyczy do mnie zobacz zobacz parówki z pampersow :-D ale wiecie co wydaje mi sie to troszke zbędne, bo jak sie zdejmuje pampersa i dobrze go zawija i zakleja, to normalnie jak wrzucalismy do kosza w kuchni to nic nie bylo nigdy czuc :confused:

a co do chusteczek z babydream to nigdy nie uzywalismy, od urodzenia kupujemy Agacie NIVEA baby soft&cream
 
reklama
ja upatrzylam spiworek aniutki i sliczny do wozka i zamierzam go kupic ;-)akurat w promocji u nas jest w sklepie odzierzowym i dla dzieci wiec liste mam i bede kupowac
 
a co do chusteczek z babydream to nigdy nie uzywalismy, od urodzenia kupujemy Agacie NIVEA baby soft&cream

Je też polecma chysteczki Nivea, a ostatnio kupiłam jeszcze świetny gadżet na chusteczki, taki pojemnik Podręczny pojemnik na mokre chusteczki

Uwielbiam takie bajery, ale przynajmniej jest to przydatny gadżet bo wiecznie mi wysychały chusteczki.

A ma któraś z Was taki pojemnik na chusteczki w domu, słyszałam, że jest taki co podtrzymuje wilgoć.
 
dziewczyny a mata edukacyjna to konieczność czy bajer? :-) bo mam to to na liście, ale się zastanawiam czy to potrzebne :)
 
co do maty edukacyjnej to przydatna jest ale jak dzidzia ma ok 1,5miesiaca bo tak to raczej nie a karuzela u mojego brata wogole nie byla urzywana tylko pozytywka z niej bo lubil jej sluchac a misie mu sie nie podobaly nigdy nad lozeczkiem jak sie krecily;-)
 
Polazlam do marketu po zel do kąpieli.. i kupilam kilka ubranek dla dzidzi :)
 

Załączniki

  • P7270001.jpg
    P7270001.jpg
    59,2 KB · Wyświetleń: 41
  • P7270003.jpg
    P7270003.jpg
    79,1 KB · Wyświetleń: 46
  • P7270002.jpg
    P7270002.jpg
    59,8 KB · Wyświetleń: 43
  • P7270004.jpg
    P7270004.jpg
    71,4 KB · Wyświetleń: 45
reklama
Do góry