reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zakupy dla mamy i maleństwa

Ale samemu czy przez inną osobę???;-)

A ja mogę się wypowiedzieć o masowaniu przez osobę :D:D
A tak na serio nie karmię już 9 dni, pokarm zanikł po 1 dniu, i piersi wróciły do poprzedniego rozmiaru (co prawda są sflaczałe) i rozstępy powoli zanikają, masuję rękawicą i gruboziarnistym peelingiem. Były duże i ciemne, a teraz prawie ich nie widać.
Za to na innych obszarach ciała nie chcą schodzić.
 
reklama
Goncia - ja póki co mam elastyczną LennyLamb. Zastanawiałam się nad tkaną od razu ale jakoś na początek kupiłam elastyka, w dodatku używaną na allegro. No i w sumie polecam, tzn ja jestem zadowolona.
 
anbar, nosisz Igorka duzo w chuscie? Rzeczywiscie daje sie robic inne rzeczy majac malego przy sobie? I czy nie jest Ci ciezko?
 
anbar, nosisz Igorka duzo w chuscie? Rzeczywiscie daje sie robic inne rzeczy majac malego przy sobie? I czy nie jest Ci ciezko?

Dużo nie, bo na szczęście on już nie chce być tyle przy mnie i mogę go zostawiać na łóżku czy macie, a on się sobą zajmie. Ale jak nie chce się sobą zajmowac, a ja musze coś zrobić to wtedy do chusty. Daje się robić inne rzeczy, ale umówmy się, że szał to nie jest, bo w zasadzie mozesz robić wszystko tylko w pionie - a więc odpadają np. porządki. A wrażenie z dzieckiem w chuście jest takie jakbyś nadal nosiła brzuch ciążowy z 9 miesiąca :-)
 
Dużo nie, bo na szczęście on już nie chce być tyle przy mnie i mogę go zostawiać na łóżku czy macie, a on się sobą zajmie. Ale jak nie chce się sobą zajmowac, a ja musze coś zrobić to wtedy do chusty. Daje się robić inne rzeczy, ale umówmy się, że szał to nie jest, bo w zasadzie mozesz robić wszystko tylko w pionie - a więc odpadają np. porządki. A wrażenie z dzieckiem w chuście jest takie jakbyś nadal nosiła brzuch ciążowy z 9 miesiąca :-)

Dokladnie to dziś sobie pomyslałam jak chodziłam z Mikołajem w chuście:) Ale może się przyzwyczaje, tak jak do brzucha, jak będe go częściej nosic:)
 
reklama
No mnie bardziej chodziło o prace porządkowe wymagające pozycji pochylonej... To znaczy pewnie się da wykonywać wszystkie prace, w końcu idea chusty jest taka, żeby wykonywać wszystkie swoje obowiązki, w tym również te w polu, bez konieczności odkładania dziecka, ale ja jakoś nie mogę się przekonać.
 
Do góry