reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla mam ;)

Kurcze, chyba facet ma rację :baffled:
Doczytałam się, że nie można odstąpić od umowy kupna gdy towar nabywa się w wyniku licytacji :crazy:
Facet świetnie o tym wie, że sprzedaje buble, dlatego wystawia w postaci licytacji a nie przez Kup teraz :wściekła/y:

Też tak myślę,a do tego jeszcze doskonale jest przygotowany,jak widać,więc pewnie to nie jego pierwsza i ostatnia tego typu sprawa...
Normalnie trafiłaś na nieuczciwego sprzedawcę,z premedytacja oszukującego kupujących.
Ale nie wiem,czy cos mozna dalej z tym zrobić,nie znam sie...Ale jestem zbulwersowana ...:baffled:
 
reklama
Wnerwiaja mnie tacy sprzedajacy.Niestety jedyna metoda jest chyba ich unikanie.Mozesz jeszcze napisac do Allegro Allegro.pl - aukcje internetowe, bezpieczne zakupy ,ale obawiam sie,ze nic sie nie da z tym zrobic:no:.
Jakbym była bardzo rozjuszona ta sytuacja,to dla swietego spokoju poszlabym do radcy prawnego(niestety wiaze sie to z kosztami:baffled:).Oczywiscie finansowo to sie zupelnie nie oplaca...
Kasiu,a mozesz nam na zamknietym podac nicka tego sprzedajacego?:dry:
 
Kasiad czyli odsyłasz na gwarancji :confused:

my znowu trafiliśmy na jakiegoś palanta sprzedaliśmy płytę a on się miga by zapłacić :baffled: że go oszukaliśmy bo nie napisaliśmy że to dodatek a przecież napisałam to co na płycie pisało i dałam zdjęcia wszystkiego co pisało na płycie a najpierw chciał on wystawić to na swojej aukcji i ja mam tej osobie co wygra u niego ją wysłać bo mu szkoda 7zł :dry: a on mi przeleje kasę na konto jakiś matacz dosłownie :baffled:
Niezla jazda ja bym na taki uklad nieposzla:no:
 
Gosia, nie zgadzaj się, jeśli facet miał czarno na białym, że to dodatek, to jego problem, że nie czyta uważnie aukcji. Jeśli nie będzie chciał zapłacić, to należy mu się negatyw i tyle.
 
Niezłe akcje z tym Allegro:sorry: Przyznaję, że ten VISAN nieźle obcykany w prawie i dobrze wie co robi. Gosiu za to ten Allegrowicz od Twojej aukcji za bardzo kombinuje:crazy: Powiem szczerze, że nawet nie bardzo wiedziałabym co zrobić, bo nie miałam nigdy takich sytuacji.
 
Kupiłam sobie buty. Odrazu humor mi się poprawił :rofl2:
 

Załączniki

  • kozaczki.JPG
    kozaczki.JPG
    734,9 KB · Wyświetleń: 21
reklama
Do góry