reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla mam i maluchów :)

reklama
Witam serdecznie.
Jestem mamą dwójki maluchów, ale okazuje się, że ubranek i innych rzeczy mam co najmniej jak po czworaczkach. Jako, że trzeciego dziecka na razie nie planujemy, postanowiłam sprzedać chociaż część z tych rzeczy.
Ubranka, od urodzenia do mniej więcej dwóch lat, pogrupowałam w wygodne zestawy - wszystko w przystępnych cenach. Dużo rzeczy unisex. Znajdzie się też coś dla mam ;-)
Zapraszam serdecznie na swoje aukcje - może coś Wam przypadnie do gustu; do większych zakupów pewnie dorzucę coś gratis, a na pewno korzystniejsza będzie jedna wysyłka.


Przedmioty użytkownika villandra8 - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Wszystkiego dobrego :biggrin2:
 
Kika nie pokazuj zakupoholiczce takich stron :))))
Chociaz po przeanalizowaniu kilka stron stwierdzam, ze po dolicEniu przesylki w ogole nie wychodzi tanio. Zreszta niektorzy licza sobie jak dziad za babe...
 
Dziewczyny powiedzcie mi czy kupowałyście śliniaki??
bo ja na liście wyprawowej mam ale w sumie nie wiem po co noworodkowi śliniak ale nie jestem doświadczona wiec wole zapytać
 
Ja się też zastanawiałam nad tym po co noworodkowi śliniak i dowiedziałam się że chodzi o to, że jeżeli dziecko mocno ulewa to wtedy jest przydatny.. Moim zdaniem tetra też da radę, chyba że dziecko będzie naprawdę b. mocno ulewać..
 
reklama
Do góry