reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zakupy dla maluszka :)

Ja mam jeden misiowy kombinezon, ale dosłonie tylko na moment wyjścia ze szpitala. Od kopa z niego wyrośnie. 68 rozmiar dostałam od przyrodniej siostry. Zostaje mi ten 62 obczaić jakiś. Chyba ogarnę puchówkę. Najbardziej bym chciała w jakieś leśne wzory [emoji7] Ale kupię co będzie ;)
 
reklama
Ja mam jeden misiowy kombinezon, ale dosłonie tylko na moment wyjścia ze szpitala. Od kopa z niego wyrośnie. 68 rozmiar dostałam od przyrodniej siostry. Zostaje mi ten 62 obczaić jakiś. Chyba ogarnę puchówkę. Najbardziej bym chciała w jakieś leśne wzory [emoji7] Ale kupię co będzie ;)
Nic mi nie mow o lesnych wzorach :D wszystkie jeże misie choinki szyszki itp moje :D
Jejku to ja mam tylko 56 puchowy i nic więcej :) ajajaja
 
Dla mojej to pierwszy wnuk. Nie miała wcześniej ani wnuczki ani wnuka więc właściwie to powinno być całkowicie obojętne no ale jak widać nie do końca ;) aaa zawsze na noc czy pod spód w razie awarii może być. Mysle, że Jaś nie będzie miał z tym problemu ;)

Ten futrzak z h&m, niestety na ta chwile był bez promocji. Chodziłam za nim kilka tygodni i się zastanawiałam bo myślałam, że jakiś rabacik się przytrafi no ale niestety już nie wytrzymałam ;)

Napisane na SM-G800F w aplikacji Forum BabyBoom
Teraz z apka jest -20-% na dziecięce
 
Jak większy będzie Ci potrzebny niż 56 to będą wyprzedaze później w lutym i Kupisz juz wiosenny :D

p19uflw1nv024jhl.png
Ej wyprzedaże to już 27 grudnia się zaczną ;-)
 
To ja polecę od razu z porodowki ;)

Napisane na SM-G800F w aplikacji Forum BabyBoom
Ja dla Tobiasza od przyjaciół i znajomych dostałam karty głównie hm , w ogóle to super prezent dla rodziców małego dzIecka. Bo mogą kupić co im jest potrzebne, kiedy chcą i co im się podoba

Napisane na HUAWEI P7-L10 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja dla Tobiasza od przyjaciół i znajomych dostałam karty głównie hm , w ogóle to super prezent dla rodziców małego dzIecka. Bo mogą kupić co im jest potrzebne, kiedy chcą i co im się podoba

Napisane na HUAWEI P7-L10 w aplikacji Forum BabyBoom
Tez tak uważam. My nawet jak idziemy do kogoś na parapetowke to kupujemy takie karty podarunkowe np. do home and you i każdy kupuje co mu tam potrzeba :)

Napisane na SM-G800F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry