reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zakupy dla maluszka :)

Wydaje mi się że rozmiarówka taka normalna od znajomej córka w CCC ma 30 i tutaj też. Ja oczywiście chciałam być mądra i wzięłam za duże [emoji23]

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
Zamówiłam [emoji16]
Trzy pary dla córki i jedne dla siebie [emoji3]
Ciekawe jak one jakościowo.
1503671510-aaaaaa.jpeg
1503671515-aaaaaa.png
1503671522-aaaaaa.png


m3sx3e3k25iia4nv.png
 
reklama
Zamówiłam [emoji16]
Trzy pary dla córki i jedne dla siebie [emoji3]
Ciekawe jak one jakościowo.
1503671510-aaaaaa.jpeg
1503671515-aaaaaa.png
1503671522-aaaaaa.png


m3sx3e3k25iia4nv.png
Powiem Ci, że po pierwszych oględzinach uważam, że wykończenie lepsze niż np. właśnie w ccc czy Deichmann, nigdzie nie widać żeby były z kleju czy cos, jedyne co to króliczy ogon będę chciała podkleić, albo mocniej przyszyć.

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
To moje najświeższe zdobycze :)

1503670818-aaaaaa.jpeg

1503670834-aaaaaa.jpeg

1503670850-aaaaaa.jpeg

Na ostatnim zdjęciu body od teściowej.. nie zwracamy uwagi na kolor tych pod spodem.. Ona ciągle wierzy, że będzie mieć wnuczke.

Dziewczyny potrzebuje pomocy, ile powinnam mieć jakich ciuszków na 1-2 mce? Chodzi mi o to czy 5 sztuk body będzie ok, czy potrzeba więcej? Zaczynam mieć koszmary, że Jaś jest x nami a ja nie mam go w co ubrać..

Zamówiłam tez kosz mojżesza, co prawda z "drugiej ręki" ale musiałam go mieć.

Napisane na SM-G800F w aplikacji Forum BabyBoom
Super,ten misio i czapa to z H&M?
A body w serduszka śliczne,ale faktycznie średnio jak to będzie wnusio a nie wnusia :p
Mi mąż tez tez przywiózł z drugiej ręki kosz Mojżesza i fajniutki jest :)
 
Super,ten misio i czapa to z H&M?
A body w serduszka śliczne,ale faktycznie średnio jak to będzie wnusio a nie wnusia [emoji14]
Mi mąż tez tez przywiózł z drugiej ręki kosz Mojżesza i fajniutki jest :)
Dokładnie z h&m. Walczyłam ze sobą czy kupić przez kilka tygodni aż w końcu nie wytrzymałam :)
Tego różu mam całkiem sporo.. jak to mówią nadzieja umiera ostatnia ;) ale w planach mamy jeszcze jedno dzieciątko wiec może kiedyś się przyda.
To koniecznie pokaż zdjęcia kosza, ja już nie mogę się doczekać aż będę swój miała w domu :)

Napisane na SM-G800F w aplikacji Forum BabyBoom
 
@allime to moja teściowa wciąż podświadomie płacze że same wnuki a nie wnuczki. Ostatnio dostałam maleńkiego bodziaka w różowe serduszka ^^ Ale będę go zakładała do spania Małemu, a co ;) A ten misiak z h&m to teraz jest w ofercie, czy wyprzedażowo?

@gie_er te ocieplacze są ekstra :D Co do CCC i Deichmanna to mam uraz. Długo kupowałam w niemieckim Deichmannie i jakość jest nieporównywalnie lepsza ;) Ostatnio dostałam od taty skórzane cichobieżki właśnie stamtąd. Chodzi się w nich jak w kapciach :D
 
@allime to moja teściowa wciąż podświadomie płacze że same wnuki a nie wnuczki. Ostatnio dostałam maleńkiego bodziaka w różowe serduszka ^^ Ale będę go zakładała do spania Małemu, a co ;) A ten misiak z h&m to teraz jest w ofercie, czy wyprzedażowo?

@gie_er te ocieplacze są ekstra :D Co do CCC i Deichmanna to mam uraz. Długo kupowałam w niemieckim Deichmannie i jakość jest nieporównywalnie lepsza ;) Ostatnio dostałam od taty skórzane cichobieżki właśnie stamtąd. Chodzi się w nich jak w kapciach :D
Dla mojej to pierwszy wnuk. Nie miała wcześniej ani wnuczki ani wnuka więc właściwie to powinno być całkowicie obojętne no ale jak widać nie do końca ;) aaa zawsze na noc czy pod spód w razie awarii może być. Mysle, że Jaś nie będzie miał z tym problemu ;)

Ten futrzak z h&m, niestety na ta chwile był bez promocji. Chodziłam za nim kilka tygodni i się zastanawiałam bo myślałam, że jakiś rabacik się przytrafi no ale niestety już nie wytrzymałam ;)

Napisane na SM-G800F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dla mojej to pierwszy wnuk. Nie miała wcześniej ani wnuczki ani wnuka więc właściwie to powinno być całkowicie obojętne no ale jak widać nie do końca ;) aaa zawsze na noc czy pod spód w razie awarii może być. Mysle, że Jaś nie będzie miał z tym problemu ;)

Ten futrzak z h&m, niestety na ta chwile był bez promocji. Chodziłam za nim kilka tygodni i się zastanawiałam bo myślałam, że jakiś rabacik się przytrafi no ale niestety już nie wytrzymałam ;)

Napisane na SM-G800F w aplikacji Forum BabyBoom
Właśnie też się łamię. Nie wiem czy kombinezon na zimę to kupić taki misiaczkowy czy jednak puchówkę. Jutro chyba się na ciuchy wybiorę. Zobaczymy jak będzie z czasem.
 
reklama
Właśnie też się łamię. Nie wiem czy kombinezon na zimę to kupić taki misiaczkowy czy jednak puchówkę. Jutro chyba się na ciuchy wybiorę. Zobaczymy jak będzie z czasem.
Wlasnie też się zastanawiam czy dokupic misiaczkowy . Obstawiam że urodze w listopadzie a to roznie może być....do tego mamy zimowy cieplutki spiworek hm ?
Chyba też się rozejrze na olx :D
 
Do góry