reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zakupy dla maluszka :)

My będziemy używać łóżeczko drewniane (chociaż turystyczne też raczej będziemy mieć - na wyjazdy do teściów itd).

Nasza córka dorobiła się w końcu sukienki [emoji6] od razu dwóch [emoji16] (obie w rozmiarze 56 więc będzie musiała się stroić od urodzenia [emoji6][emoji6])
1502299334-aaaaaa.jpeg


Zauroczyłam się bodziakami z nowej kolekcji F&F [emoji16]
1502299378-aaaaaa.jpeg


I upolowałam "na ciuchach" dwie czapeczki [emoji6] raczej nie praktyczne na zimę (bo cienizny) ale może w szpitalu będą zakładać dzieciom czapeczki to chciałam mieć [emoji6]
1502299422-aaaaaa.jpeg
 
reklama
My będziemy używać łóżeczko drewniane (chociaż turystyczne też raczej będziemy mieć - na wyjazdy do teściów itd).

Nasza córka dorobiła się w końcu sukienki [emoji6] od razu dwóch [emoji16] (obie w rozmiarze 56 więc będzie musiała się stroić od urodzenia [emoji6][emoji6])
1502299334-aaaaaa.jpeg


Zauroczyłam się bodziakami z nowej kolekcji F&F [emoji16]
1502299378-aaaaaa.jpeg


I upolowałam "na ciuchach" dwie czapeczki [emoji6] raczej nie praktyczne na zimę (bo cienizny) ale może w szpitalu będą zakładać dzieciom czapeczki to chciałam mieć [emoji6]
1502299422-aaaaaa.jpeg
Karolcia90 sliczne ubranka :) Ja bede miała chłopca, jeszcze nic dla niego nie mam, ale jak patrze na wasze zakupy to zaczynam myśleć żeby też zacząć już coś kupować. :)
 
My będziemy używać łóżeczko drewniane (chociaż turystyczne też raczej będziemy mieć - na wyjazdy do teściów itd).

Nasza córka dorobiła się w końcu sukienki [emoji6] od razu dwóch [emoji16] (obie w rozmiarze 56 więc będzie musiała się stroić od urodzenia [emoji6][emoji6])
1502299334-aaaaaa.jpeg


Zauroczyłam się bodziakami z nowej kolekcji F&F [emoji16]
1502299378-aaaaaa.jpeg


I upolowałam "na ciuchach" dwie czapeczki [emoji6] raczej nie praktyczne na zimę (bo cienizny) ale może w szpitalu będą zakładać dzieciom czapeczki to chciałam mieć [emoji6]
1502299422-aaaaaa.jpeg
To muszę do tesco skoczyć ;-)


U mnie łóżeczko też drewniane. turystyczne fajne ale na wyjazdy czy jako kojec. Na codzień raczej nie dla mnie.
 
My będziemy używać łóżeczko drewniane (chociaż turystyczne też raczej będziemy mieć - na wyjazdy do teściów itd).

Nasza córka dorobiła się w końcu sukienki [emoji6] od razu dwóch [emoji16] (obie w rozmiarze 56 więc będzie musiała się stroić od urodzenia [emoji6][emoji6])
1502299334-aaaaaa.jpeg


Zauroczyłam się bodziakami z nowej kolekcji F&F [emoji16]
1502299378-aaaaaa.jpeg


I upolowałam "na ciuchach" dwie czapeczki [emoji6] raczej nie praktyczne na zimę (bo cienizny) ale może w szpitalu będą zakładać dzieciom czapeczki to chciałam mieć [emoji6]
1502299422-aaaaaa.jpeg
Śliczne sukieneczki i body tez:happy::yes: tez właśnie zamówiłam cieniutkie czapeczki ;)
 
Sukienki upolowałam za dyszkę na rynku [emoji16]. Pomimo takiego malutkiego rozmiaru musiałam je mieć [emoji16][emoji16].

W ogóle nowa kolekcja Tesco mi się podoba [emoji6]. Jest sporo śpiochów w takie fajne desenie [emoji6]. I jest fajny zestaw ciuszków z Bambi z opaską na głowę [emoji6], ale spodenki mi tam nie bardzo pasowały i w końcu odpuściłam..

A orientujecie się jak wypadają rajstopki z Tesco? Do sukienek chciałam kupić, ale rozmiar 0-6 m-cy jakoś wydał mi się dziwny [emoji6] a nie było żadnych rozpakowanych by zobaczyć jak wypadają [emoji6].

Napisane na F8331 w aplikacji Forum BabyBoom
 
no właśnie, zastanawiam się czy takie turystyczne łóżeczko sprawdzi się jako takie łóżeczko używane na co dzień <myśli> znalazłam pewien model, który mi się podoba tylko czy do codziennego użytku byłoby odpowiednie.
Ja poruszałam ten temat kiedyś. Moja Szwagierka ma turystyczne. Jakieś takie lepsze, tylko nie pamiętam marki. Nie wyobraża sobie innego. Ja natomiast jestem za tradycyjnym, drewnianym. Chcę zamówić takie które potem zmienia się w normalne łóżeczko dla starszaka. Także co wolisz ;)
 
@M@gda super [emoji6]! Piękne kolory [emoji7].
Ja chyba też jednak zdecyduję się na używkę [emoji6]. I zakupimy wózek od sąsiadów [emoji6].. Cały czas rozważam za i przeciw szybszej zmiany wózka 2w1 na jakąś porządniejszą spacerówkę.

Napisane na F8331 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry