reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zakupy dla maluszka :)

@bea25ta ja poszukiwałam materiału aby córeczka miała podobną pościel do naszej ;). W podanym przez Ciebie linku nie znalazłam nic podobnego do wrzuconego przeze mnie zdjęcia ;).
Ogólnie to znalazłam materiał, który by mnie najbardziej satysfakcjonował, ale teraz mam dylemat czy ten pomysł jest wart aż takiej sumki ;) (materiał + koszty szycia itd ;) )
 
reklama
Karolcia poczekalas ,zeby otworzyla ci sie cala stronka?? Wydawalo mi sie ,ze jest cos w ten desen. Mi pomysl Twoj bardzo sie bodoba to takie urocze, u mnie odpadaja koszty szycia - siostra za free mi uszyje.Popytaj moze ktos znajomy choc troche posluguje sie maszyna.
 
Karolcia poczekalas ,zeby otworzyla ci sie cala stronka?? Wydawalo mi sie ,ze jest cos w ten desen. Mi pomysl Twoj bardzo sie bodoba to takie urocze, u mnie odpadaja koszty szycia - siostra za free mi uszyje.Popytaj moze ktos znajomy choc troche posluguje sie maszyna.
Otwierałam i na komórce i na komputerze.. Ale czy się otworzyły wszystkie to nie mam pewności.. [emoji6].

Mój dziadek się posługuje maszyną, ale nie wiem czy bym chciała go tak obarczać szyciem pościeli, tych poduszeczek jako osłonki na łóżeczko itd [emoji6].
 
1502114576-aaaaaa.jpeg
jupi jest moje :) wlasnie odebralam przesylke :))

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry