reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zakupy dla maluszka :)

@doublemummy słodki [emoji16][emoji16]. A co wtedy na stópki dziecka? Skarpetki? Czy pod spód rajstopki?
Trochę mnie przeraża ubieranie zimowego dziecka [emoji6]..

Napisane na F8331 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Jak mowicie, że fajny komplet to zamawiam póki kosztuje malo :D

p19uflw1nv024jhl.png
A gdzie taki znalazłaś? [emoji3] [emoji3]

m3sx3e3k25iia4nv.png
 
@pieszczoszka1988 a co zamawiałaś? Może nie udało się odzyskać kasy bo sklep został za coś zablokowany?
Do mnie nie dotarły raptem 2 przesyłki i to takie wartości dolara (a miałam sytuację, że miałam 50 paczuszek w drodze [emoji6]).. Dostałam zwrot za jedną, bo za drugą zapomniałam założyć spór [emoji6].

Napisane na F8331 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@pieszczoszka1988 a co zamawiałaś? Może nie udało się odzyskać kasy bo sklep został za coś zablokowany?
Do mnie nie dotarły raptem 2 przesyłki i to takie wartości dolara (a miałam sytuację, że miałam 50 paczuszek w drodze [emoji6]).. Dostałam zwrot za jedną, bo za drugą zapomniałam założyć spór [emoji6].

Napisane na F8331 w aplikacji Forum BabyBoom
strój kąpielowy , 2 łańcuszki , kolczyki ,koc i zegarek
 
@pieszczoszka1988 myślałam, że może to były jakieś aukcje ukryte i np towar został zatrzymany na granicy, a sklep sprzedającego zamknięty. Wtedy chyba ewentualny zwrot wygląda inaczej.. To jest aż dziwne, że tyle przesyłek Ci nie dotarło..

Napisane na F8331 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry