reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zakupy dla maluszka :)

Hmm moja mama mi mówiła abym kupiła głębszą spacerówke niż inwestować wózek w 2 w 1 hmm ale z tym ciężyszy wubur

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
ja mam zamiar kupic sama gondole a pozniej zainwestować w lepsza spacerówke taką całkiem rozkladana
Sporo wozkow 2w1 ma takie spacerówki. Ja planuje ze swojej korzystać jakoś do 2 urodzin może trochę dłużej. Potem pewnie jakaś parasolka typu maclaren kupię. Tak przynajmniej zrobiłam z córką i to było dobre rozwiązanie dla nas.



m3sx3e3k25iia4nv.png
 
Sporo wozkow 2w1 ma takie spacerówki. Ja planuje ze swojej korzystać jakoś do 2 urodzin może trochę dłużej. Potem pewnie jakaś parasolka typu maclaren kupię. Tak przynajmniej zrobiłam z córką i to było dobre rozwiązanie dla nas.



m3sx3e3k25iia4nv.png
ja właśnie jak przeglądałam te wózki 2w1 to wiekszość ma beznadziejne spacerówki. Spodobała mi się spacerówka grenntom ale gondola to juz mi sie nie podoba :p
 
ja właśnie jak przeglądałam te wózki 2w1 to wiekszość ma beznadziejne spacerówki. Spodobała mi się spacerówka grenntom ale gondola to juz mi sie nie podoba :p
My dziś byliśmy w smyku oglądać wózki i zdecydowałam się na Mutsy Igo. Jak dla mnie ma super spacerówke. Zamówiłam taki bo w sklepie nie mieli koloru tego.
1501971514-aaaaaa.png

Z córką miałam też Mutsy ale starszy model i też był super.

m3sx3e3k25iia4nv.png
 
reklama
Do góry