reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla Malenstwa

reklama
Kupiłam Piotrkowi śpiochy na 74, bo mi z wszystkiego powyrastał i nie miał w czym spać i kurcze nie może w nich do końca nóg wyprostować :wściekła/y: Albo ta numeracja jest jakaś idiotyczna albo moje dziecko wydłuża się z każdym dniem coraz bardziej :confused:
 
Z tymi rozmiarami to różnie, zależy od producenta. Emilka nosi ubranka od 62 do 80 i nieraz te 62,68 są większe niż te 80. Więc jak kupuje na oko to zawsze biorę takie, które na pewno są za duże - zawsze do nich kiedyś dorośnie.
 
prawda z tą numeracją to jak z dużym lotkiem, trafi się albo nie, ja też kupuje wieksze bo jak ostatnio kupilam na 68 to były śpiochy za małe i body też wiec córcia nosi teraz 74, body w sam raz spiochy lekko za duże ale to lepiej chociaż pomacha nóżkami sobie swobodniej
 
Z tą numeracją to się wykończy można. Nigdy nie wiadomo, bo wszystko zależy od firmy.
Kuba jest doś dużym facetem i szybko wyrasta z wszystkiego, dziś zakupiłam ciepłe śpioszki na 74 co by swobodnie nogi prostował.
Najlepsza była moja siostra, która wymyśliła że w prezencie na chrzciny kupi mu kombinezon na zimę. No niby świetnie, tylko zadał mi pytanie za 100 pkt - Na jaki wzrost mu kupic??
No równie dobrze mogła zapyta jakie będą numery w totolotka :-D

W końcu kupiła na 86 zobaczymy do zimy jeszcze trochę.
 
Ja kupiłam dziś kozaczki, bo w mniejszym kombinezonie brakuje butków. Do tej pory Maks nie nosił żadnych, najchętniej dalej bym to praktykowała. Wzięłam ze sklepu 3 pary butów no i nie mogłam żadnych założyć, normalnie tragedia:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:. Wzięłam rozmiar 12-18 miesięcy, bo innych nie mogłam mu na nogę wcisnąć i tak nie jestem z nich do końca zadowolona:-(
 
my wskoczyliśmy już w rozmiar 80 :tak: mniejszych juz nie mam po co kupowac...
a wczoraj i dzisiaj było u nas naprawdę zimno pomimo pięknego słoneczka wiec muszę rozejrzeć sie za kombinezonem ....jak narazie rajstopki, cieple spodenki i kurteczka, ciepły pokrowiec na nóżki i kocyk dają rade :tak:
 
reklama
Ja ostatnio kupiłam kombinezon w rozmiarze 80. Emi prawie utopiła się w nim, no ale zima długo więc pewnie jeszcze do niego dorośnie.

p1010653qx1.jpg
 
Do góry