reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla Malenstwa

U mnie nigdzie nie ma mleka Nan HA :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:. Obeszłam kilka sklepów i aptek i nie było ani puszki. W dodatku nikt nie wie dlaczego :confused2:
Kupiłam w końcu Bebilon Ha i mam nadzieję, że Miśkowi będzie smakowało

Maciuś na zimę miał kombinezon w rozmiarze 80 i był za duży ;-). Michaś jest większy (ma teraz 75cm) i przymierzałam i będzie dobry :happy2:
 
reklama
No to mój synuś jest malutki bo chodzi jeszcze w rozmiarach 62/68 (ma ok 64-65 cm długości). Ja to kombinezon chyba kupię na 74 (zwany rozmiarem 6-9), bo jak na razie mieścimy się w średniej, kurteczkę na jesień kupiłam mu w rozmiarze 68 i jest za duża tyle co trzeba :-)
 
No to mój synuś jest malutki bo chodzi jeszcze w rozmiarach 62/68 (ma ok 64-65 cm długości). Ja to kombinezon chyba kupię na 74 (zwany rozmiarem 6-9), bo jak na razie mieścimy się w średniej, kurteczkę na jesień kupiłam mu w rozmiarze 68 i jest za duża tyle co trzeba :-)

I u nas jest identycznie, mały ma ok 64cm, no i ciuszki mamy 62/68, wiec typowy 3-6 jest:-D Oczywiscie załoze mu czasem 74 (ma taką fajną bluze co juz nie moge sie doczekac aż bedzie dobra:sorry2:) ale wtedy musze troche rękawy wywinąć ;-)
 
Z tymi rozmiarami to zawrót głowy, bo np. :
- mamy dresiki z wójcika rozmiar 68 i jest troszkę duży, ale zuzia na siłę w nim może być ubrana na spacerki
- mamy dresik rozmiar 74 z H&M i spodnie są ok, ale za ciasne już w brzuszku, natomiast bluza jest ok, ale nieco większa
- mamy ubranka kupowane w taki zwykłum prywaciarskim sklepie i rozmiar 68 jest albo dobry albo za mały

uważam, że ogólnie ubrania z H&M są niezaniżone i idą zgodnie z normą, bo co do reszty to mamy różnie z wymiarami. jako, że moja zuzia nie ma małej główki, to jak jej czasami zakładam bluzkę przez główkę rozmiar 68 to nie wchodzi nam, bo tak je czasem dziwnie robią.:happy2:
 
Ja muszę body kupic z długim rekawem bo wszystkie za małe, chciałam dzis się przejsc bo moje paluszki juz lepiej ale pogoda jakas taka nijaka i boje się, że się rozpada.


Wczoraj spakowałam karton zamałych ubranek na strych:eek:
 
Jak popatrze ile mamy juz za malych ubranek to az czuje wyrzuty sumienia ze tyle nakupowalam :zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:
A jesli chodzi o ubranka to Jasio mialby sporo takich ktore bylyby jeszcze dobre gdyby tylko chcialy mu przejsc przez glowe... Męka jest z tymi bluzkami, bluzami i body ktore maja mimo rozpiecia za maly otwor na glowe :wściekła/y:
 
reklama
Do góry