reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla Malenstwa

My mamy obecnie dwa kombinezony jeden w spadku na 68 powiniem być jeszcze dobry a drugi kupiła mu ostatnio babcia na 80 ciut przyduży ale do zimy dorośnie. Jak zrobię zdjęcia to pokże.
A teraz z innej beczki. Czy wasze dzieci korzystają z huśtawki ? Bo ja bardzo poważnie myślę o jej zakupieniu. Wprawdzie mamy używaną po kuzynach ale dla siedzącego dziecka a Rafał jeszcze nie siedzi a uwielbia jak go kołyszę, huśtam lub bujam. Czasami to aż płaczę od tego bujania w leżaczku bo mam już dość. Myślałam o czymś takim HUŚTAWKA FISHER PRICE DELUX 3w1.WYS 12H @Ekropka@ (253707501) - Aukcje internetowe Allegro
ale huśtawka jest tylko do 9 kg (ciekawe czy nie wytrzyma stelaż czy napęd bujania?)>
No i zstanawiam się jeszcze nad tymi:
SUPER Hustawka dla dziecka - hustawki PROMOCJA (255496770) - Aukcje internetowe Allegro
HUŚTAWKA GRACO DO 13,5kgMELODIE DŹWIĘKI*12kolor (253296745) - Aukcje internetowe Allegro


może któraś z was może mi coś polecić?????

A jak to jest z tymi hustawkami napedzanymi czy samemu też można huśtać czy nie??
 
reklama
ewula - w programie "Mama i ja" lekarz odradzal te hustawki z napedem. Nie pameitam niestety dlaczego... Ja nie kupuje nie dlatego ze odradzal, ale dlatego ze to jest jednak sporo kasy no a dziecko szybko wyrosnie - jednak te 9kg juz niedlugo bedzie wiec to nie mialoby sensu. Kupilam uzywana hustawke tradycyjna (tylko ciii... - maz nic nie wie....;-)) - razem z przesylka zaplacilam 45zl (to znaczy babka ma ja mi przyslac jak jej dam znac - a dam jej znac jak moj maz pojedzie :-D) - wtedy powiem cos wiecej :-)
 
my mamy hustawkę fisherprice'a z napedem do 9 kg - tyle ze kupilismy ja na poczatku sierpnia zamiast bujaczka - ogolnie sprawdza sie, mozna malego wsadzic, nastawic hustanie i jest spokoj; tyle, ze ostatnio nie chce juz w niej za dlugo siedziec - max 15 min. - woli jak otoczenie szybciej sie zmienia - na rekach, w pokoju, w kuchni, itd...
chociaz jak jest zmeczony to zdarza mu sie w hustawce usnac
 
my mamy hustawkę fisherprice'a z napedem do 9 kg - tyle ze kupilismy ja na poczatku sierpnia zamiast bujaczka - ogolnie sprawdza sie, mozna malego wsadzic, nastawic hustanie i jest spokoj; tyle, ze ostatnio nie chce juz w niej za dlugo siedziec - max 15 min. - woli jak otoczenie szybciej sie zmienia - na rekach, w pokoju, w kuchni, itd...
chociaz jak jest zmeczony to zdarza mu sie w hustawce usnac

Cha, skąd ja to znam, u mnie synuś też długo się nie pohuśta, ale jest to jedno z jakis tam urozmaiceń: leżenie na łóżku, na macie, siedzenie w foteliku, na hustawce.
Kiedyś potrafił na niej zasnąć, ale to już przeszłość. A teraz jak nie chce siedzieć, to wyraźnie daje mi do zrozumienia - tak sie pręży i wypina tyłek, ze by wypadł gdyby nie paski.
 
Myślałam o czymś takim HUŚTAWKA FISHER PRICE DELUX 3w1.WYS 12H @Ekropka@ (253707501) - Aukcje internetowe Allegro
ale huśtawka jest tylko do 9 kg (ciekawe czy nie wytrzyma stelaż czy napęd bujania?)>
No i zstanawiam się jeszcze nad tymi:
SUPER Hustawka dla dziecka - hustawki PROMOCJA (255496770) - Aukcje internetowe Allegro
HUŚTAWKA GRACO DO 13,5kgMELODIE DŹWIĘKI*12kolor (253296745) - Aukcje internetowe Allegro
może któraś z was może mi coś polecić?????

A jak to jest z tymi hustawkami napedzanymi czy samemu też można huśtać czy nie??

My mamy huśtawkę i krzesełko do karmienia 2w1 (Pawełek dostał od chrzestnego) i ona jest podobno do 18 kg. HUśTAWKA ELEKTRYCZNA+KRZESEłKO DO KARMIENIA!!!!! (256972700) - Aukcje internetowe Allegro
Jak na razie się sprawdza się dobrze do zabawienia dziecka, choć obecnie do uspokajania to się już nie nadaje :-(.
Większość huśtawek ma manualne huśtanie.
 
My mamy huśtawkę i krzesełko do karmienia 2w1 (Pawełek dostał od chrzestnego) i ona jest podobno do 18 kg. HUśTAWKA ELEKTRYCZNA+KRZESEłKO DO KARMIENIA!!!!! (256972700) - Aukcje internetowe Allegro
Jak na razie się sprawdza się dobrze do zabawienia dziecka, choć obecnie do uspokajania to się już nie nadaje :-(.
Większość huśtawek ma manualne huśtanie.

fajną tą huśtawkę i fotelik w jednym dostał Pawełek:tak: i jeszcze trochę mu posłuży
 
Mnie też się podoba to 2w1. Sama się zastanawiam nad kupnem czegoś podobnego, bo krzesełko do karmienia na pewno będzie potrzebne, a nie mam w domu miejsca na oddzielną huśtawkę.
 
ewula - w programie "Mama i ja" lekarz odradzal te hustawki z napedem. Nie pameitam niestety dlaczego... Ja nie kupuje nie dlatego ze odradzal, ale dlatego ze to jest jednak sporo kasy no a dziecko szybko wyrosnie - jednak te 9kg juz niedlugo bedzie wiec to nie mialoby sensu. Kupilam uzywana hustawke tradycyjna (tylko ciii... - maz nic nie wie....;-)) - razem z przesylka zaplacilam 45zl (to znaczy babka ma ja mi przyslac jak jej dam znac - a dam jej znac jak moj maz pojedzie :-D) - wtedy powiem cos wiecej :-)

Nie oglądałam co prawda tego programu, ale z tego co się orientuję to lekarze odradzają leżaczki i huśtawki z wibracjami bo to chyba niezdrowo na kręgosłup. A działanie huśtawki z napędem moim zdaniem nie różni się niczym (z punktu widzenia dziecka) od zwykłej.
 
anieczka - niby tak i pewnie dlatego lekarz w ogole hustawki odradzal - nawet te zwykle... Lepiej wypowiadal sie o bujaniu dziecka na rekach, ale ja dziekuje za cos takiego przy 8kg dziecku....:szok:
 
reklama
Do góry