reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla Malenstwa

Dziewczyny ja również uważam, że ubranka z H&M są ok. Moja Oliwka nosi 68 i 74 te drugie są jeszcze trochę za duże i podwijam rękawki. A z innymi firmami jest tak, że kupiłam np. płaszczyk 80 i na Oliwkę jest w sam raz :-p więc naprawdę można zglupieć :-p:-)
 
reklama
w carfurze dorwalismy promocje 162 pampersy za 89 zł. niby 10 zł taniej. z gratisowa paczka chusteczek. w tesco skusilismy sie na fioletowe pampersy tesco bo znajomi chwalili i powiem, ze nie sa najgorsze. podchodza mi bardziej niz Hugisy clasik :-) 68 sztuk za 30 zł
 
Ale za cholerę nie iwem co kupić Iguśkowi na zimę???

roczny kawaler zasługuje na komplet ocieplane spodnie i kurtka (taki dwu czesciowy kombinezon)
wydaje mi sie ze to mu zapewni wiecej swobody dobieganianp. po sniegujesli sie go doczekamy w tym roku :-D

przynajmniejja bede polowac na cos takiego w przyszlym roku, chyba, ze dorosnie do tego co dostał od jednej z cioć.
 
My kombinezonik tez mamy na 80 cm ale nie wiem czy bede uzywac bo kupilam ostatnio ocieplany spiwor na wozek JJ Cole dlugi az po sama glowe wiec bedzie wystarczajacy.
No i mosialam zmienic pieluszki na Pampers bo chcialam zaoszczedzic i kpilam Huggies zalozylam malemu pare razy i "klops" pupcia sie zaczela odparzac :no::no::no: a P sa ok jak na razie :tak: .
 
kacperek dostał na chrzciny sliczny kombinezon coccodrillo z seri teddy bear z futrkiem na kapturze i w kolorze khaki. ma papucie i rękawiczki. jest super.
 
Ale za cholerę nie iwem co kupić Iguśkowi na zimę???

roczny kawaler zasługuje na komplet ocieplane spodnie i kurtka (taki dwu czesciowy kombinezon)
wydaje mi sie ze to mu zapewni wiecej swobody dobieganianp. po sniegujesli sie go doczekamy w tym roku :-D

przynajmniejja bede polowac na cos takiego w przyszlym roku, chyba, ze dorosnie do tego co dostał od jednej z cioć.

A mnie się wydaje, że w jednoczęściowym będzie mu wygodniej, bo nic się nie swija nie spada itp. Choć wizualnie bardziej podobają mi się dwuczęściowe. Szerlock dawaj fotkę kombinezonu, a najlepiej małego w kombinezonie :-) ma w rozmiarze 80?
 
Pisałam kiedyś, że kupiłam na ciuszkach kombinezonik jesienny dla małego. Oto on:-)

ee95d4f219d31fbd39c5d84b84f16a6c,5,19,0.jpg
fa7215020fbb86a90ccfddd972c781a1,5,19,0.jpg
 
reklama
michaska - super - taki maly miso :-) No a wersja dla misiowej tez bardzo fajna Aletko :-D
Moj Jasio tez czasem przeobraza sie w takiego niedzwiadka brunatnego - mamy od mojej kolezanki polarowy kombinezon z H&M - idealny na obecna pogode w Gdansku :-) C ojest dziwne to chociaz ma on rozmiar 56 to Jasio w niego spokojnie wchodzi
 
Do góry