reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla maleństw i ich mamusiek

Nie wiem, czy "z reguły" każda matka dba, bo jakoś spora część ma foteliki z serii "3w1", firm, które nigdy udziału w crash testach nie brały... Są też foteliki 0-10 i jakoś niewiele rodziców się o nie pokusiło :) a sprzedawcy ZAWSZE polecają to, od czego mają największą prowizję :D

ale nie wybieraja ze wzgledu na firme czy kolor tylko ze wzgledow finansowych nie wzielas tego pod uwage. ja nie kupilabym takiego fotelika 3w1 ale inni tak i tego nie zmienisz. Foteliki 0-10 nie sa popularne jak 0-18 i jesli lekarze tez zalecaja 0-18 to musza byc ok dla maluszkow. Moj pediatra nie zaleca fotelika 9-36 .
To cos podobnego do sloiczkow dziecko ma 4 miesiace ale podasz mu na 7 miesiecy bo byl w promocji :)

Marze na fotelikach danej firmy sa takie same np maxi cosi 9-18 oraz 9-36 jest ta sama marza na innych firmach to samo - zajmuje sie art, dzieciecymi wiec cos o marzy wiem

ja jako sprzedawca nie wcisnelabym fotelika dla dziecka 9-36 tylko 9-18 nie uwazasz ze jak sprzedawca da dobra cene to klient wroci do niego po wiekszy fotelik - wiec tutaj teoria ze sprzedawca wciska to z czego ma wieksza marze sie nie sprawdza - przy innych art byc moze i tak jest nie przecze :)

chociaz kazdy rodzic wie co dla jego dziecka jest najlepsze i przed kazdym zakupem szpera na necie :)

pozdrawiam
 
reklama
ale nie wybieraja ze wzgledu na firme czy kolor tylko ze wzgledow finansowych nie wzielas tego pod uwage. ja nie kupilabym takiego fotelika 3w1 ale inni tak i tego nie zmienisz. Foteliki 0-10 nie sa popularne jak 0-18 i jesli lekarze tez zalecaja 0-18 to musza byc ok dla maluszkow. Moj pediatra nie zaleca fotelika 9-36 .
To cos podobnego do sloiczkow dziecko ma 4 miesiace ale podasz mu na 7 miesiecy bo byl w promocji :)

Marze na fotelikach danej firmy sa takie same np maxi cosi 9-18 oraz 9-36 jest ta sama marza na innych firmach to samo - zajmuje sie art, dzieciecymi wiec cos o marzy wiem

ja jako sprzedawca nie wcisnelabym fotelika dla dziecka 9-36 tylko 9-18 nie uwazasz ze jak sprzedawca da dobra cene to klient wroci do niego po wiekszy fotelik - wiec tutaj teoria ze sprzedawca wciska to z czego ma wieksza marze sie nie sprawdza - przy innych art byc moze i tak jest nie przecze :)

chociaz kazdy rodzic wie co dla jego dziecka jest najlepsze i przed kazdym zakupem szpera na necie :)

pozdrawiam
Są foteliki i foteliki. Jedne na 9-36 są do bani, inne są świetne. To samo 9-18: jedne są super, a inne się dla malucha nie nadają. Stwierdzenie, że "nie zaleca" fotelików w jakimś przedziale wagowym to dla mnie jak stwierdzenie, że nie poleca słoiczków, chociaż zna tylko jedną firmę...
 
czy wy tez dostajecie misie w prezencie
do mnie przychodza jeszcze non stop znajomi zeby julke zobaczyc i kazdy przynosi misia mam juz chyba z 15 misow i nie mam juz gdzie tego trzymac :)

jakie polecacie krzeselka do karmienia ja zastanawiam sie nad fisher price ale moze cos innego polecicie

a ktory kolor fotelika byscie wybraly

http://allegro.pl/maxi-cosi-priori-xp-5kol-wyprzedaz-kurier-0zl-i1363230123.html

podoba mi sie niebieski wstepnie ale nie wiem czy wlasnie jak u perli nie wyblaknie
 
Ostatnia edycja:
Sasanka ja mam czarny, ale nie polecam bo jednak blaknie od slonca i nieladnie o wyglada :sorry2:
a dla Krisa kupilismy taki:
YouTube - Cybex Solution S Car Seat Product Features - Kiddicare

Fajny ten Cybex :) Podobny do Cybexa Pallasa, tylko tamten ma właśnie osłonkę na tułów dla mniejszych dzieci :)

czy wy tez dostajecie misie w prezencie
do mnie przychodza jeszcze non stop znajomi zeby julke zobaczyc i kazdy przynosi misia mam juz chyba z 15 misow i nie mam juz gdzie tego trzymac :)

jakie polecacie krzeselka do karmienia ja zastanawiam sie nad fisher price ale moze cos innego polecicie

a ktory kolor fotelika byscie wybraly

MAXI-COSI PRIORI XP 5kol - WYPRZEDAŻ kurier 0zl (1363230123) - Aukcje internetowe Allegro

podoba mi sie niebieski wstepnie ale nie wiem czy wlasnie jak u perli nie wyblaknie

Krzesełko mamy takie: CHICCO Polly Magic My teraz mamy Maxi Cosi Cabrio blue note, kolor jest śliczny, ale też nie wiem, czy nie wyblaknie - pewnie wszystkie ciemniejsze na słońcu blakną :( Tego pierwszego fotelika się w aucie nie zostawia, więc trudno powiedzieć.
 
sasanka u nas tez duzo pluszakow i co niektore wielkich rozmiarow,mala i tak sie nimi nie bawi,tzn ja jej nie pozwalam ze wzgledu na to ze wszystko wsadza w paszcze.
mysza u nas pszczoly kroluja!!!

znacie ta urzadzenie?u nas sprawdza sie super jako gryzak a mala przy okazji oblizuje jablko albo wysysa z niego soki

Zobacz załącznik 308427



za tym tez przepada http://allegro.pl/slimak-fisher-price-i1356188942.html
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry