reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla maleństw i ich mamusiek

reklama
Ten sam :)My z niego jestesmy bardzo zadowlone.U moich rodziców czeka na nią te drugi,na stelażu plastikowym ,ale ten co ja mam wydaje mi się być zgrabniejszy,Julka sama się juz buja,macha nogami tak rytmicznie i się cieszy:)A ja mam spokój od bujania
 
madzik też własnie wydał mi się zgrabniejszy i kolory mi bardziej przypadły do gustu, Lila dostaje szału pzrzy tej grajacej zabawce (ja też:-) i też się fajnie buja, dzisiaj sprawdziłam wytrzymałość materiału, bo marchewka poszła szeroko:-D tylko wibracji jeszcze nie próbowałam, także dzięki za poradę- zakup bardzo udany!!!
 
reklama
z moją teściową to ja miałam super kontakt przed ślubem. Ślub to było pierwsze boom, narodziny Oli, drugi... Ale to chyba w jedną stronę działa
 
Do góry