reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla maleństw i ich mamusiek

A ja właśnie dostałam swoje wkładki formujące, właśnie się gotują:-D Potem założymy i zobaczymy czy będą efekty, i oby były bo jak nie to się pewnie wścieknę:-) Ale jak na razie jestem dobrej myśli:-)

Dziewczyny co sądzicie o rożkach kupowanych na allegro? Potrzebuje jeszcze jeden ale nie wiem od którego sprzedawcy kupić... nie chcę zapłacić za dużo a potem okaże się że po praniu z rożka zostanie szmata... Macie kogoś sprawdzonego?
 
reklama
Misslena niekoniecznie Ci się opłaci kupowanie jednej rzeczy na allegro, bo przesyłka wyniesie sporo. Nieraz taniej można kupić w sklepie i dodatkowo sobie "pomacasz" jeszcze:-)
 
A ja właśnie dostałam swoje wkładki formujące, właśnie się gotują:-D Potem założymy i zobaczymy czy będą efekty, i oby były bo jak nie to się pewnie wścieknę:-) Ale jak na razie jestem dobrej myśli:-)

Dziewczyny co sądzicie o rożkach kupowanych na allegro? Potrzebuje jeszcze jeden ale nie wiem od którego sprzedawcy kupić... nie chcę zapłacić za dużo a potem okaże się że po praniu z rożka zostanie szmata... Macie kogoś sprawdzonego?

ja mam dwa od tego sprzedawcy Orginalne rożki **BABY-RAJ **EKSKLUZYWNE 80x80 (1066757621) - Aukcje internetowe Allegro
jeden mam usztywniany drugi nie i wyprałam je już i na razie wszystko ok.
 
Ja będę karmić na rugbistę na poduszce z sofy :-D Jest idealna. Jakoś się z małą, mam nadzieję, dopasujemy, bo nie chcę kupować specjalnie rogala do karmienia...
Wkładki laktacyjne zamówiłam z BabyOno - nie znam się na tym. Jak się nie będą spisywały, to się poeksperymentuje z innymi ;-) jest jeszcze wata i skarpetki :-D
 
o to ja tak samo będę karmić na zwiniętym kocu... a po porodzie siedzieć na dmuchanym kółku do pływania za 2 zł no chyba, że będzie cesarka.



 
Mystique kołyska coneco to chyab nie bedzie dobry wybor, my sie na nia napalilismy i pojechalismy do hurtowni aby obejrzec, wystarczylo jedno dotkniecie zeby wiedziec , ze jest wykonana najtanszym kosztem, nie warta napewno takiej ceny. Bardzo marne wykonanie, rozchwiana, widzielismy dwie w roznych sklepach i dwie neistety byly malo stabilne, fakt ze wyglada ladnie, ale nei polecam. Jak masz mozliwosc to podjedz gdzies do sklepu i ja obejrzysz bo mozesz pozniej zalowac jesli kupisz na allegro bez zobaczenia na zywo.


właśnie za bardzo nie mam mozliwości pojeździć po hurtowniach :no: w tych najbliższych akurat kołysek nie mają a żeby połazić po mieście to już się nie nadaję na takie eskapady:dry:

kurcze, zabiłaś mi ćwieka teraz..
no nic - jeszcze raz przemyślę ten zakup ale chyba się zdecyduję mimo wszystko ... nie chce byc przykuta do jednego pokoju i muszę jakos poruszać sie po domu , tym bardziej ze mam jeszcze zbyt aktywnego trzylatka który na pupaku nie usiedzi...



kropa501, śliczne śpioszki :-)... a i promocja cenowa całkiem, całkiem :tak:



wczoraj też kupiłam kilka rzeczy, m.in :

PODUSZKA do Spania i Karmienia *WĄŻ 190cm* SKLEP (1077605349) - Aukcje internetowe Allegro

Woreczki na pieluchy jak PAKLANKI aż 100szt 2226 (1074433409) - Aukcje internetowe Allegro

PRZEWIJAK - NADSTAWKA SZTYWNA - ciekawe WZORY !!! (1072968945) - Aukcje internetowe Allegro - wzór nr 13

Kompresy~~5x5cm x100szt~~do oczek i pępuszka 2264 (1065427493) - Aukcje internetowe Allegro

BABYONO -~~Moskitjera~~uniwersalna do wóżka 2218 (1067138999) - Aukcje internetowe Allegro

NoseFRIDA - filtry do apsiratora !!! (1632) (1064081628) - Aukcje internetowe Allegro

NoseFRIDA aspirator do nosa dla niemowląt ! 1631 (1062598163) - Aukcje internetowe Allegro



zastanawiam się jeszcze nad takimi wałeczkami do snu -
BEZPIECZNE wałeczki dla NIEMOWLĄT 7 kol +GRATIS (1065106078) - Aukcje internetowe Allegro

i chyba zakupię takie karmniki jak te tutaj
BIUSTONOSZ DO KARMIENIA NATURIS ROZ. 70A - 85C (1074902243) moda.allegro - Allegro.pl - aukcje internetowe, bezpieczne zakupy

nie powalaja na kolana , to fakt - no ale te po 70 dychaczy to już nie na moją kieszeń.. zwłaszcza że wczoraj dostałam wyniki rekrutacji do przedszkoli i młody sie dostał .. Do 18 - go musze 320 zeta wyłozyć na czesne :eek:



dziś mam zamiar skoczyc jeszcze do pobliskiej hurtowni po butelkę, zapasowe smoczki , no i do apteki po resztę akcesorii..
Znaczy mam w planie a jak to wyjdzie to zobaczymy :zawstydzona/y:

Niby wszystko sobie zapisałam w notesie a co rusz cos mi się przypomina..
Kurka, ta wyprawka się chyba nie skończy :cool:
 
reklama
w przypadku mojego bratanka sprawdzil się wlasniei otulaczek. jak nie byl zwinięty jak baleronik, to ryczal straszliwie. zreszta nei widze duzej roznicy miedzy otulaczkiem a rozkiem.
 
Do góry