reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla maleństw i ich mamusiek

Ja też kupiłam wkładki w lidlu bo był jakieś w promocji jak był "tydzień malucha" i jedno opakowanie z bella.
Zastanawiam się jeszcze nad kupnem tych hydrożelowych osłonek na piersi!!
czy któraś może takich używała?? EPORAX Export Poland ciekawa jestem czy to coś daje i sie sprawdza!!
 
reklama
Ja ostatnio dokupiłam dla małego kilka pajacyków. Musze jeszcze dokupić kaftaniki kilka śpioszków.
Ja do szpitala dla małego mam tylko zabrać pampersy, krem i chusteczki.
 
dziewczęta, potrzebuje porady i natchnienia bo się sama zdecydować nie mogę :sorry2:

umyśliłam sobie że chcę kupić kołyskę - tą

ŁÓŻECZKO KOŁYSKA CONECO SIMPLICITY 3w1 BONUSY (1067703155) - Aukcje internetowe Allegro

albo tą

KOŁYSKA/ŁÓŻECZKO/pozytywka Kolcraft/gwarancja (1063444903) - Aukcje internetowe Allegro



I teraz pytanie , która ??
Czytałam troszke opinii na temat Coneco - z reguły pozytywne ..
O Kolcrafcie pisano niewiele..

Wiem że długo mi ta kołyska nie posłuży - decyzja o zakupie spowodowana jest tym że - mam dla malej osobny pokoik i na poczatku będe tam z nią sama..
Chciałabym móc wyjść czy do kuchni - przygotowac obiad, czy nawet posiedziec w innym pokoju - a łóżeczka przecież targac ze sobą nie będę, a i małej samej nie zostawię.. Kołyska w tym wypadku bedzie git..
Niby mam nianię , ale na początku wolę dziecka nie zostawiać samego.. Różnie bywa :sorry2:...


I teraz druga kwestia - lepsza taka kołyska w której także może spac w ciągu dnia, czy np taka hustaweczka ?

Huśtawka Leżaczek Ślimaczek Bright Starts 6909 (1077212671) - Aukcje internetowe Allegro

W tej kołysce mogłaby leżec cały dzień bez obawy o kręgosłup , a jak z tą hustawką ?
Czy można w ciągu dnia trzymac w niej dzieciątko a do łóżeczka odkładać tylko na noc??


Jezuu, wiem że pytania banalne zadaję ..Ale normalnie ta ciąza rzuciła mi się na mózg i nie umiem racjonalnie myśleć ...
Poradźcie mi :sorry:
 
te kołyski są bardzo podobne, musisz wybrać, która Ci się bardziej podoba. Wydaje mi się, że z coneco będzie łatwiej z gwaracją. I z tego co kojarzę, coneco ma opuszczany jeden bok, nie wiem, jak kolkraft. Też mam kołyskę, żeby właśnie móc dziecko bez problemów po domu transportować:tak: A w leżaczku dziecko nie powinno leżeć też za długo, pod tym względem kołyska lepsza.
 
właśnie to coneco podoba mi się bardziej pod względem wizualnym ... ale np przeczytałam tez ze jest problem z wyciągnięciem dziecka z kołyski przez tą karuzelkę gdzie np w kolcrafcie można ja łatwo zdemontować.. no ale to pierdoły juz są takie ...

i tak gdzieś w grudniu miałabym zamiar ją sprzedać - będzie już za mała podejrzewam, to najwyżej wówczas na tę huśtawkę czy leżaczek się szarpnę..
no i właśnie kołyska przemawiała do mnie bardziej ze względu na kręgosłup brzdąca ... jest na pewno bezpieczniejsza..

dziękuję tweenie :-) utwierdzasz mnie w przekonaniu że byłby to dobry zakup a nie moja fanaberia ;-)
 
Mystique nie ma za co :) Tiffi też na początek kupiła kołyskę, więc sama nie jesteś.
Jak uzbieram na już, to kupię i huśtawkę, ale zdecydowanie używaną. Chcę graco albo fishera 3w1, na dłużej wystarczy.
 
https://www.babyboom.pl/forum/members/mystique-72820.htmlMystique kołyska coneco to chyab nie bedzie dobry wybor, my sie na nia napalilismy i pojechalismy do hurtowni aby obejrzec, wystarczylo jedno dotkniecie zeby wiedziec , ze jest wykonana najtanszym kosztem, nie warta napewno takiej ceny. Bardzo marne wykonanie, rozchwiana, widzielismy dwie w roznych sklepach i dwie neistety byly malo stabilne, fakt ze wyglada ladnie, ale nei polecam. Jak masz mozliwosc to podjedz gdzies do sklepu i ja obejrzysz bo mozesz pozniej zalowac jesli kupisz na allegro bez zobaczenia na zywo.
 
reklama
Do góry