reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla maleństw i ich mamusiek

kama w zeszłym roku jak byliśmy w Niemeczech też pociagnęłam mojego M do deichmana, bo myslałam, że elefanty taniej tam kupię, wszak to marka niemiecka. Jakie było moje zdziweinie, że sa drożesze niz u nas:eek: tylko wybór modeli większy

a te jesienne to u was na wyprzedazy? U nas to najnowszy model, dopiero pojawił się w sklepie
 
reklama
Nef nie one nie byly z wyprzedazy,poprostu przy zakupie dwoch par butow z przeceny mozna bylo sobie dobrac trzecia nie z przeceny i zaplacic za nia polowe

uzywacie,tzn nie Wy a dzieciaczki podkladek na sedes? polecicie cos?
 
Kama, my mamy taką plastikową, dostalismy po kims ale nie polecam- ślizga się na desce i Pola raz spadła z niej
NAKŁADKA na SEDES 3 Kolory Thermobaby WARSZAWA (2499594086) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

U babci natomiast jest taka miękka, jakby ceratowa-o wiele lepsza, tez taką chcę kupic, cos takiego

!!! NAKŁADKA NA DESKĘ SEDES DLA DZIECKA MIĘKKA !!! (2511960896) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

od srodka ma jeszcze taki plastik, co powoduje, ze się nie slizga
 
marta, pewnie że ta pierwsza ślizga się na desce, skoro ją się wkłada POD deskę ;) Przynajmniej tak jest w opisie aukcji ;)
kama, my mamy zwykłą z Disneya, chyba z Lidla i nie ślizga się, ale Radek na razie leje po nogach ;)

Dziewczyny, jeśli któraś jeszcze potrzebuje sandałów albo lekkich bucików na jesień, możecie spojrzeć:
limango - klub zakupowy
 
Ostatnia edycja:
U nas Basia tez wyrosłazpólnutkówskórzanych isandałek.Na sandałki byłam przygotowana i mialam kupione 23 bo ja mam takie materialowe ala Befado. A w związku z tym, ze nie chialam na teraz juz takich do kostki skorzanych (takie na jesien) tokupilsmy adidaski półbuty dziecięce - Buty dziecięce - Dziewczęce - DEICHMANN dziadki sie w niej zakochali tak słodkowyglada, a jak co bedzie cala jesien jeszcze mogla w nich chodzic na zmiane z takimi trzewikami (cos jak Nef wkleila, ale czekam z zakupem na wrzesien, by rozmiar dobrze zmierzyc) a musi miec 2 pary na zmiane!
 
kama a jaki rozmiar kupiłaś tych fioletowych jesiennych elafantów?
Moja Gosia nosi teraz sandały r.23 i sa idealne, zaś trzewiki wzięłam też 23 i mierząc patyczkiem - mają jeszcze jakieś 0,7cm luzu, tyle samo co brązowe z wiosennej kolecji w r.24, zaś fioletowe 24 były baardzo duże
półbuty dziecięce - Marki - DEICHMANN

coś te buciki się większe zrobiły:confused:

ja mam nakładkę disneya i dobrze sie trzyma, bo jest podgumowana
http://allegro.pl/nakladka-na-sedes-dla-dzieci-disney-rozne-wzory-i2500635385.html
dostałam ją z nocnikem gratis do prenumeraty gazetki dziecięcej, jeszcze jak byłam w ciązy

mam też taką miękką jak marta poleca, ale u nas ise slizgała na desce

my nakładki nie używamy, bo Gosia sama się rozbiera i siada na nocnik kiedy chce i tylko woła mnie na opróżnianie zawartości

skrzat fajne te buciki, ja na razie niem kupuję takich przejściowych, bo mam w zapasie baletki i będą w sam raz na konic lata/początek jesieni


kropa a do tego limango tzreba się zarejestować?
 
Ostatnia edycja:
Kupila ta podkladke,plastikowa ale z guma pod spodem z Nuka i sprawdza sie

skrzat Majka miala identyczne buciki na wiosne,niestety z nich wyrosla,mielismy juz tez z tej serii bialo fioletowe,te wlasnie rozowe a teraz ma biale z seledynowymi dodatkami

Nef wydaje mi sie ze ten model ma blad w numerowce,mam taka stopke z elefanten do mierzenia rozmiaru buta i wg tej stopki ten rozmiar 23 to 24 ,ja tez kupilam 23 ,choc buty teraz tez nosi 23 ale mamy jeszcze wlasnie niecaly cm luzu. mam nadzieje ze rozumiesz :-D
 
reklama
kama no wlaśnie to chyba nie jest błąd, bo nie tylko o te buciki chodzi, na wiosnę kupiłam baletki biało-różowe i też były ogromne - oddałam


sasanka oglądałam spiworki tej forumowej magdy i zastanawiam sie czy zamówić tzw. letni -polarowy czy zimowy z ortalionem z wierzchu?

może kogoś zainteresuje - link do starej aukacji
KOC kocyk jak śpiworek letni PROFILOWANY śpiwór (2466855183) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Bo tak, wiosenny ma dwie warstwy polaru, a pośrodku ocieplina, zaś zimowy to z zewnątrz ortalion, dwie warstwy ociepliny i od wewnątrz polar.
Jak dla mnie to wersja i zimowa i letnia grzeją chyba podobnie, tylko, że zimowa nie przepuszcza wiatru i wody.
Zastanawiam się, czy jest w ogóle sens brać wersję letnią... hmm, masz z tymi śpiworkami jakieś doświadczenie?

a możesz mi powiedzieć ile dokładnie wychodzi za oryginalny śpiworek britaxa? bo może nie warto inwestować w takie szycie na miarę.
 
Do góry