reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla maleństw i ich mamusiek

skrzat-ja buty effva jakis czas temu wypatrzylam i postanowilam ze sprobuje.Teraz zmobilizowalo mnie to ze sa przecenione (wiec jak nie beda dobre to bol mniejszy, choc pewnie nieprzecenione moglabym odeslac).Balerinki przetestowalam w domu,bo mam inne i malej nie spadaly, a poza tym bardzo lubila w nich chodzic.
Jesli sie sprawdza to zapewne kupie jakies z nowej kolekcji bo sa po prostu oryginalne.Byc moze wtedy zaszaleje z jakims innym modelem ale w zasadzie lubie stonowane barwy i proste modele.
\Na pewno dam znac jak przyjda.
a jesli chodzi o emele to chyba wiem o ktorych mowa.Fajne sa.Tak samo jak takie polbuciki/kozaczki za kostke
 
reklama
skrzat szlafrok jest z takiego misia, to chyba się nazywa mikrofaza, przyjemny w dotyku i ciepły. Mam z tego materiału kocyki, to fajnie wyglądają do dzisiaj po wielu praniach.

co do poduch z tra present, to podobno ta firma się wysypała i to prawdopodobnie była ostatnia dostawa, no chyba, że znajdą innego dystrybutora (obecnie nino ideas), więc jak coś cię się od nich podoba, to lepiej zamów teraz. Poduchy fajne, duże i miękkie. Takie dziewczęce to jest jeszcze elf i biedronka.
 
skrzat we wrocławiu jest dystrybutor nino, mają sklep detaliczny z zabawkami drewnianymi - tam kupiłam, dałam bodaj 39zł za serce i 48zł za motyla, miarka wzrostu 26zł, domino 20zł. Taniej niż na alegro, i do tego można pomacać. Opłacało mi się gnac na drugi koniec miasta. I żałuję, że nie wzięłam jeszcze memo (też ok.20zł).
Mam blisko inny sklep z zabawkami drewnianymi, ale tam domino i memo po 45-60 zł:baffled:


Acha, ta babka od nino wyciągała mi te poduchy z magazynu, bo mówiła, ze nawet ich na sklep nie wystawia, taki ma popyt u hurtowników. Tylko, że ja dzwoniłam już kilka razy pytać się kiedy będą te poduszki. Chochlik też jest fajny, ale mu się głowa kiwa. Biedronki nie miała.
 
Eijf, termin Baletki to normalny termin, nawet przeze mnie uzywany, mialam chyba jakies zacmienie umyslowe!

Buty EMEL wyglądają bardzo ladnie, chociaz nigdy ich na zywo nie widzialam. Ale teraz widzę, że są w Poznaniu do przymierzenia, jak będę w okolicach to je sprawdzę.
 
marta pojawił się nowy model elenanten na jesień, zakupiłam rozmiar 23, bo są jakieś większe

a te brązowe 24 chyba oddam

tak sobie myślę, że brązowe wygodniejsze i mają elestyczną podeszwę, ale na jesień mogą być za słabe, w sensie ta podeszwa będzie za cienka, zas fioletowe bardziej nam pasują do kurtki, no i gruba podeszwa dużo lepiej izoluje od zimna.

półbuty dziecięce - Marki - DEICHMANN
kolor w rzeczywistości ciemniejszy niż na foto i ten jasny fiolet wpada w róż.
 
Ja jeszcze pojecia nie mam co kupie na jesien.na razie czekam co ma do zaproponowania efvva, a kolekcja ma byc na przelomie sierpnia i wrzesnia,no i dobrze bo teraz nawet nie chce widziec.Ostatnio ,jako ze mala powyrastala,kupilam ze 4 pary butow na teraz.Nawet jedne sandaly
 
Nef, ładne te buciki!

Ja chyba juz zostawie moje brązowe, bo juz tyle zrobilam kombinacji z butami, ze mi się odechciewa:baffled:zamówilam przez internet, odsprzedalam bratowej, bo za male. we wrocku kupilam większe i mniejsze dla bratowej ze wczesniejszej kolekcji- przecenione. Oddalam te odsprzedane bratowej, zeby miala te tansze, bo po co przeplacac (nie ma to jak poznanskie zaciecie do oszczędzanial).:-D w miedzyczasie jeszcze kupilam adidaski pumy...

Jedyne, co mi się nie podoba, to ze te buty coraz droższe są.najpierw 99, potem 119, a te jeszcze....139:dry:

Eijf, tez musialam wymienic sandaly na większe- nawet dwie pary kupilam, jedne z zamierzeniem do domu jako papcie, ale na tym wyjezdzie slyzyly tez na dwoj, bo to jedyne buty, w ktorych Pola wychodzi bez skarpet. jakąś ma fobię skarpetową, koniecznie musżą byc!
 
marta tez zauwazyłam, że elefanty coraz droższe, a do tego marny wybór dla dziewczynek w większym rozmiarze, więc chyba trzeba będzie upatrzyć inną markę

u nas fioletowe zostaną, bo nam bardziej do posiadanych przez Gosię kurtek pasują

eijf ja wykorzystuję to, że te buty można nieużywane oddać do 3 m-cy, a mają tak mało fajnych wzorów, że te co lepsze szybko schodzą... teraz kupowałam ostatnie 23 w tym akurat sklepie:sorry2:
a wiosną cudem udało sie kupić Gosi buty, bo zrobiło się ciepło jak jeszcze nie było nowych elefantów, a stare już były wyprzedane (w sensie kolekcje)

te elefanciki naprawdę ładnie wyglądają. Smiac mi się kiedyś chciało jak jakaś dziewczynka spotkana na spacerze podniecała się bucikami Gosi, a babcia jej tłumaczyła, że dziewczynka (moja Gosia) ma takie śliczne, bo idzie na spacer, a ona ma zwykłe, bo idzie tylko do piaskownicy... a ta mała miała Geoxy, pewnie 2x droższe:-D
 
reklama
Do góry