reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla maleństw i ich mamusiek

miasteczko niby od 6 mc ale mnie sie tam wydaje ze dla nico starszego dziecka.
ja tam malej kupie dzis jakis telefon do zabawy skoro tak lubi piloty i inne tego typu rzeczy z przyciskami
Mój nie daje się nabrać :( Nawet jak rozmawiam z mamą przez głośnomówiący i daję mu drugą IDENTYCZNĄ słuchawkę on i tak chce tą, z której się wydobywa dźwięk :)
 
reklama
kropa-ja tez zauwazylam ze te prostsze,mniej kolorowe,nawet zepsute telefony czy piloty (czyt niegrajace,bez swiatelek) i tak wzbudzaja wiekszy entuzjazm...sposrod wielu bardziej atrakcyjnych moim zdaniem zabawek moja potrafi wylowic to co zabawka nie jest w tym moj telefon.No ale mimo wszystko sprobuje:) dawno jej nic nie kupowalam a taki telefon drogi nie jest wiec nie bedzie wielkiego zalu jesli sie nie sprawdzi
 
eijf a`propos tej żyrafki, to gdzie ją kupiłaś i w jakiej cenie? bo już kiedyś miałam Cię o nią pytać, bo chyba na Twoich zdjęciach ją widziałam:-)
 
ewcik-ja ja tu w holadnii kupilam (najpierw mala miala gryzak ktory jest mniejszy i bardziej miekki plus ma uchwyty;idealny dla dzieci ktore zaczynaja trzymac no wiec juz nie dla naszych choc mala nadal namietnie go gryzie.teraz przezucila sie na wieksza zyrafe i naprawde uwielbia ja gryzc.moge spytac znajomej ktora zamowila gdzies w pl albo tak jak tweenie mowi:na alegro:)

ja dopiero co bylam w zabawkowym z zamiarem kupna jakiejs nowej zabawki ale zglupialam w tym ogromie plastiku co to swieci i gra i w rezultacie nic nie kupilam...naprawde nie wiem co jej teraz kupic zeby sie bawila?
porozkladalam jej zabawki a ona uparcie sunie do kontaktu w ktorym tkwi kabel od odkurzacza (bo odkurzalam) i juz ja 5 razy zabieralam.swoja droga w ten weeken zabezpieczamy te rzeczy wlasnie bo mala na widok kontaktu cieszy i do niego leci...
 
U mnie 'problem zabawkowy' również obecny :) wszystko, co nie wolno i moim zdaniem mało interesujące, to dla niego najciekawsze. Natomiast to, co rzeczywiście pośród swoich zabawek uwielbia ostatnio, to zestaw takich kubełków jakby kolorowych. Je można nakładać na siebie i układać wieżę, coś do nich wsadzać (mają małe dziurki, więc w kąpieli są też super zabawką, bo woda się przelewa przez nie). Okropnie mu się one podobają, ja mu układam wieżę, on rozwala, a później po całym pokoju pełznie i zbiera po kolei. Tylko nie wiem nawet jak tego szukać w internecie, bo Wojtuś dostał od chrzestnej.

Stacking cups to się nazywa i tak mniej więcej wygląda (nasze troszeczkę ładniejsze, bardziej kolorowe i z cyframi od 1 do 9)
http://toys.scholarschoice.ca/products/Stacking-Cups-p1830/?pstart=1
Nie wiem jak to się po polsku nazywa i swoją drogą, jak to ktoś gdzieś znajdzie, to proszę o link, bo chyba mam ochotę dokupić więcej. One są genialne i naprawdę polecam.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry