reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla maleństw i ich mamusiek

kupiłam dziś Olce hula-kulę i co? i się okazało nagle, że dziecko potrafi się czołgać oraz na inne sposoby przemieszczać do przodu. Potrzebna była odpowiednia zachęta.:-D
AA, w auchanie były za 69 zł, na allegro są droższe
 
reklama
ewcik-no widzisz one i tak sobie same zajecia wyszukaja.niby ten pingwin taki fajny a dzis drugie podejscie bylo u znajomych i wrazenia na niej nie robi.owszem popatrzy ale zeby sie nim zainteresowac a tym bardziej bawic...nie.zreszta ona jest najbardziej entuzjastyczna jak dojrzy cos co zabawka nie jest.czy to tubka czy to pilot...
poki co u nas z zabawek najbardziej sprawdza sie jeszcze ten szczeniaczek i zyrafa do gryzienia sophie.
 
ja muszę mojej kupić jakieś nowe zabawki, bo wszystkie się znudziły. Staram się coś schować i wyciągnąć za 2 dni, ale ona już dobrze kojarzy i nie da się oszukać. Muszę znaleźć coś świecącego i grającego najlepiej. Ostatnio miała ubaw, jak mój tata na skype walił widelcem o miskę. Może jednak warto w kuchni czegoś poszukać? ;-)
 
dziewczyny, chcę kupić jakiś ciśnieniomierz. Potrzebuję coś, w rozsądnej cenie i co pokazuje prawdziwy wynik :-D Polecacie coś?
tweenie, ja ciśnieniówka od 37 tc, do tej pory mam wysokie dolne, więc ciśnieniomierze mam obcykane - nadgarstkowe do bani, nawet najlepsze - nadają się tylko dla mojej babci, która ma zwykle 120/60 i mierzy jak nie wie, z ilu łyżeczek zrobić sobie kawę ;) Z mojego rekonesansu wyszło, ze najlepsze sa OMRONY i jako jedyne są dopuszczone do używania w placówkach medycznych. Mój mierzy bezbłędnie, sprawdzany był w szpitalu w porównaniu ze zwykłym zegarowym i aż położne się dziwiły, że tak dobrze mierzy. Kiedyś jak miałam jakieś chwilowe skoki zakupiłam drogi nadgarstkowy Baurera i się nie nadaje, mierzy jak chce. Używałam też przez moment koleżanki naramiennego automatycznego Tensevala i trochę zawyżał.

ja muszę mojej kupić jakieś nowe zabawki, bo wszystkie się znudziły. Staram się coś schować i wyciągnąć za 2 dni, ale ona już dobrze kojarzy i nie da się oszukać. Muszę znaleźć coś świecącego i grającego najlepiej. Ostatnio miała ubaw, jak mój tata na skype walił widelcem o miskę. Może jednak warto w kuchni czegoś poszukać? ;-)
mysza, Radzik dostał w poniedziałek coś takiego:
Kiddieland AKTYWNE ODKRYWCZE PUDEŁECZKO KOSTKA (1478410860) - Aukcje internetowe Allegro
Od poniedziałku zajeździł już baterie, nie rozstaje się z nim ani na moment, tańczy przy melodyjkach. Jeśli planujesz wdać mniej, zamierzam też kupić coś takiego:
KOSTKA EDUKACYJNA INTERAKTYWNA KOLOROWA SIMBA 1126 (1476418106) - Aukcje internetowe Allegro
Leżała u naszej pediatrycy i Radzik nie chciał wypuścić nawet na czas ubierania, lub coś takiego:
INTERAKTYWNA KOSTKA EDUKACYJNA UCZY I BAWI No.806 (1472722214) - Aukcje internetowe Allegro
 
Ostatnia edycja:
oj tak racja, kostki interaktywne sa super!!! Laura ma 2
ode mnie (po Krisie):
MÓWIĄCA I GRAJACA KOSTKA CHICCO na prezent (1489017323) - Aukcje internetowe Allegro
i od mojej tesciowej:
SMILY INTERAKTYWNA KOSTKA EDUKACYJNA KSIĄŻECZKA WA (1483699543) - Aukcje internetowe Allegro
obie sa fajne, ale ta od Laurkowej mamusi fajniejsza ;-)
U nas wszystkie ścianki są w ciągłym użytku, najlepszy bączek grając z diodami - Radko próbuje złapać łapka śmigła :) A jak dodać jeszcze podstawę, która po podniesieniu kostki nad głowę i przytrzmaniu nogami (co ułatwia znacznie labirynt na górze - można o niego zaplątać stopy i unieruchomić kostkę) służy za bębenek - to już w ogóle cud-miód i orzeszki ;)
 
Mysza-mojej tez wszystko sie znudzilo.jedyne co jeszcze czasem robi wrazenie to szczeniaczek albo zyrafa Sophie (ale to bardziej gryzak).wszystko inne przegrywa z rzeczami ktore zabawkami nie sa i o dziwo im prostsze,pozbawione koloru (przejela po mamie zamilowanie do bieli i szarosci?) tym bardziej interesujace.jest entuzjastyczna jak gdzies wypatrzy tubke po kremie,pudelko od moich szkiel kontaktowych itp
 
reklama
miasteczko niby od 6 mc ale mnie sie tam wydaje ze dla nico starszego dziecka.
ja tam malej kupie dzis jakis telefon do zabawy skoro tak lubi piloty i inne tego typu rzeczy z przyciskami
 
Do góry