reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla maleństw i ich mamusiek

reklama
Mysza ja kupuję tę komodę właśnie tylko jasną i 5 szuflad, bo mam takie panele i obudowę szafy- jest w miarę spoko, już oglądałam no i taniuśka:-)
 
madzik fajna ta lampa i super ze nie przeplacilas,choc ja zawsze myslalam ze na allegro taniej:eek:
 
Moja kuzynka i koleżanka jechały na butelkach Aventu po dwójce dzieci. Obie były bardzo zadowolone i nie zmieniały na inne. Ja też się przymierzam. Na allegro są dostępne tzw. zestawy startowe za ok 75 zł (sprowadzane z Anglii) ale taki sam w interentowym sklepie Pati i Maks kosztuje 129 zł. Więc różnica dość spora.

A ja mam pytanie odnośnie pościeli czy któraś ma może firmy Klupś. Ja chciałam z Allegro inną tańszą ale obawiam się jakości materiału. Więc chyba jednak kupię tego Klupś bo Drewex już przesadnie drogi jak dla mnie (ok 140 zł.) A czy w tych Klupś rozmiar 100x135 kołderki ochraniacz pasuje do łożeczka 120x60 jak któraś może ma?
 
ochraniacz z większej pościeli nie pasuje do większego łóżeczka. Albo inaczej - musisz czytać po opisach, bo niektórzy wystawiają większą pościel i mniejsze ochraniacze
 
Właśnie w opisie tego Klupś czy to w sklepach czy na allegro brak wymiarów ochraniacza, napisałam maila do producenta, zobaczymy czy odpiszą. Jedyne co to oni produkują też łóżeczka i chyba same w rozmiarze 120x60 więc mam nadzieję, że ochraniacze będą pasować:) Ale pytam Was, bo może któraś kupiła pościel tej firmy?
 
reklama
Ja miałam kupować łóżeczko Klupś 140x70, bo początkowo właśnie tylko u nich takie modele znalazłam więc chyba nie tylko te mniejsze produkują ;] Chociaż jeśli nie ma wymiarów, to wątpię, żeby były na ten niestandardowy rozmiar łóżeczka.

Właśnie w opisie tego Klupś czy to w sklepach czy na allegro brak wymiarów ochraniacza, napisałam maila do producenta, zobaczymy czy odpiszą. Jedyne co to oni produkują też łóżeczka i chyba same w rozmiarze 120x60 więc mam nadzieję, że ochraniacze będą pasować:) Ale pytam Was, bo może któraś kupiła pościel tej firmy?
 
Do góry