reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla maleństw i ich mamusiek

tiffi naciśnij na ten napis dr browns na czerwono: Dr.Browns to się wyświetla te butelki,i z prawej strony sa butelki standart(tzw.wąska szyjka) a ponieżej szeroka no i w sumie to nieiwem która lepsza,nigdzie nie pisze czym one się różnia oprócz kształtu
 
reklama
aneta ta z szeroką szyjką ma trochę inny smoczek, szerszy u nasady


nono to widze,tylko wiesz chodzilo mi bardziej o roznice w funkcjonalnosci,ze np butla standart dla niemowlat a szeroka szyjka dla starszych,ale wychodzi na to ze chyba nie ma różnicy,ale ten smoczek jakiś lepszy przy szerokiej szyjce nie?
 
Maruśka też fajne, tylko kurcze nie ma mojego koloru, bo ja chciałam ciemny brąz pod kolor stolika :-D. Pewno nie będę miała kasy na tamtą... prawie 600 zł, a jeszcze łóżeczko muszę kupić... Esh masakra jakaś...
 
co do wanienki - my kupujemy profilowaną - tą z linku cynamonki - małą będzie kąpał Miałżon - przynajmniej w pierwszych dobach póki mi się cięcie dobrze nie zabliźni- i ta profilowana jest szersza,przez co jest mu po prostu wygodniej manewrować łapskami.. tą zwykłą wąską też mamy jeszcze po Dominie więc w razie "wu" będzie zmiana banana :happy2:


butle dr brown - tak z własnej autopsji orzeknę ;-)
po pierwsze szersze myje się wygodniej a po drugie smok jest bardziej cyckowaty - wygodniej wówczas karmić na zmianę cycem i butlą..
Dominik upodobał sobie te wąskie akurat i jak kupiłam szeroką to nie chciał z niej pić.. teraz kupuję od razu szerszą..


z ostatnich zakupków na Allegro

***Podgrzewacz do butelek***AUTO i DOM***do AVENT (1026819169) - Aukcje internetowe Allegro


CARTERS BAWELNIANY KOCYK PANDA WARSZAWA OKAZJA !!! (1026719652) - Aukcje internetowe Allegro


just_007 NEXT 2007 MOTHERCARE CZTERY KOMPLETY 62 (1026350871) - Aukcje internetowe Allegro
 
ok podliczyłam wszystko, co mam dla dziecka. Jest tego od cholery :-D :
3 czapeczki
2 x niedrapki
5 x body
6 x rampers
1 x pajacyk
3 x koszulka
1 x sukieneczka
1 x śpiworek
1 x kocyk

Szał :-D
 
Ostatnia edycja:
reklama
Maruśka też fajne, tylko kurcze nie ma mojego koloru, bo ja chciałam ciemny brąz pod kolor stolika :-D. Pewno nie będę miała kasy na tamtą... prawie 600 zł, a jeszcze łóżeczko muszę kupić... Esh masakra jakaś...

Mysza według mnie jest taki kolor-wenge- bo ja taki kupowałam:sorry2:
 
Do góry