reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla maleństw i ich mamusiek

reklama
kama -wiem ,ze to przeraza ale ja zeby pomoc odgazowac sie synkowi czasem lekko termometr wsadzalam w pupe ..polozna w szpitalu mi poradzila ,ze od czasu do czasu tak stosowac ...niestety w kolke roznosci sie robi zeby pomoc temu dziecku .
a sab simplex juz zamowilam :)czekam na przesylke .
 
ja wiem ze termometrem dziecku pomoc mozna,no ale taka rura w dupsko:eek:jakbys klukę z winem odpowietrzała:shocked2:
 
wlasnie tez slyszalam o tym Lefax,sama nie wiem na ktory sie zdecydowac:/
Kamus ja probowalam w PL paru lekow i tu w UK tez i nic nie pomagalo, dopiero mi kolezanka dala na sprobowanie ten Lefax bo u niej sie sprawdzil i jak reka odjal... ale z tego co czytalam w necie to oba sa polecane i maja ten sam skladnik "Simeticon"...
 
dzieki:)wlasnie poczytalam o nich i jeden i drugi maja super opinie i sklad praktycznie ten sam.
 
ja tez sobie poczytalam i one praktycznie ten sam sklad maja .Zamowilam sab simplex mam nadzieje ,ze tym razem nie bedzie takich kolek bo chyba wyjde z siebie ;/

kamato jest cieniutka rureczka i wkladasz kawalek ,to samo jak z termometrem ...
no i chyba mysle ,ze nie warto kupowac tej rurki bo przeciez termoemtr tez odgazowuje maluszka ..
jak myslisz perla ?
 
reklama
Mi położna przy oliwce tez powiedziala o termometrze i nie ukrywam ze nie raz uratował mi zycie przy jej zaparciach czy wzdeciach ale slyszalam tez o mleku modyfikowanym sojowym. Ale dobrze wiedziec o tym leku:)
 
Do góry