reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla maleństw i ich mamusiek

ja tez sobie poczytalam i one praktycznie ten sam sklad maja .Zamowilam sab simplex mam nadzieje ,ze tym razem nie bedzie takich kolek bo chyba wyjde z siebie ;/

kamato jest cieniutka rureczka i wkladasz kawalek ,to samo jak z termometrem ...
no i chyba mysle ,ze nie warto kupowac tej rurki bo przeciez termoemtr tez odgazowuje maluszka ..
jak myslisz perla ?
zgadzam sie w 100% :tak:
 
reklama
Madzik fajnie wyszlo. Idealnie nie namalujesz, przerabialam to :)
Ja bym nie kupowala "specjalnej" rurki, termometr jak najbardziej wystarczy.
 
madzik fajna lampka. tylko dla Stasina to troche zbyt damska by byla chyba :-) a tak poza tym to szablonik super tak jak i kacik dla twojej malej ksiezniczki :tak:

agatka natalia nie mam zadnej wiadomosci od Ciebie :no::confused: na pewno do mnie pisalas?
 
reklama
DSCF1175.jpg
madzia lepiej ci wyszlo niz mi :p, ja robilam kwiat pol roku temu w naszym pokoju 1 raz sie zabralam do tego i zepsulam od razu :p musialam kilka poprawek naniesc ale lepiej juz sie nie da zrobic ;p ale twoj szablonik jest super !:)
 
Do góry