reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupowy zawrót głowy !

Martita - a wstawisz linka do tych pudelek? :D jesli juz wstawialas to przepraszam ale chyba pominelam bo nie kojarze.
Jade zaraz do sklepu dzieciowego po materac i wanienke i pozniej na urodziny. Spalam z 3-4godz i jreci mi sie w glowie. Musze chyba kawy bo normalnie nie zywa jestem. Nawet wlosow nie myje, trudno bede wygladac jak wymoczek ale mi sie nie chce, maly szaleje.
 
reklama
Martita - dzieki:)

Rsz - te wieksza chce ale prosta bez zadnych lezaczkow i innych udziwniaczy bo przy corce to sie nie sprawdzilo
Ale dzis raczej nie pojade bo za pol godz urodziny a dopiero zabawke kupilismy dla tego chlopca ze szkoly. Corka mnie zdenerwowala bo dostala na ur takie lego creator ale takie mega chlopiece i brzydkie z lodzia podwodna czy czyms takim. I chcialam to oddac dzis a jej cos w zamian kupic jutro czy kiedys tam. Nie i koniec to jest jej i tyle. Wiec musialam po prezent jeszcze jechac i nic fajnego nie bylo w promocji i wydalam 60zl:mad: i juz nie zdarze do tej hurtowni. I jeszcze mnie brzuch zaczyna bolec i maly sie wypycha jak szalony. Mam nerwa. Myslalam ze jest bardziej rozumna ta moja corka
 
Ostatnia edycja:
Kitki dziewczynki czasami jak sie uprą na coś chłopieńcego to nie ma że boli. Moja siostrzenica na urodziny chciała śmieciarkę ( samochód) i musieli jej kupić bo nie dała za wygraną....
 
Hej Dziewczyny ! Wybaczcie, że troszkę zmienię temat, ale informuję Was, Kochane Mamusie, że w Biedronce od 17.03 jest promocja na ciuszki dziecięce, ręczniki, pieluszki, kocyki itp. firmy Bugs&Hugs: Link do: Modnie i wygodnie - oferta od 17.03 - Biedronka.pl :) Czy któraś z Was kupowała kiedyś coś tej firmy/Biedronki, czy są spoko jakościowo (jak Lupilu Lidlowskie?)
Udanej soboty :) !
 
Dzisiejsze prezenciki dla Damianka od jednej z cioć ;)
 

Załączniki

  • 1DSC_0056.jpg
    1DSC_0056.jpg
    139,8 KB · Wyświetleń: 135
  • 2DSC_0060.jpg
    2DSC_0060.jpg
    136,9 KB · Wyświetleń: 134
reklama
Do góry