reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupowy zawrót głowy !

reklama
Ja mam nawet po Damianie ale mi nie pasuje :p poza tym mam regał obok łóżeczka i tam już wszystko sobie leży :) musi mi tylko mąż jeszcze nasze łóżko trochę przesunąć
 
Potrzebuję pomocy w sprawie przewijaka. Powiedzcie mi, czy te przewijaki na łóżeczko są przykręcane na stałe czy zwyczajnie zakładane i zdejmowane bez konieczności odkręcania?
 
myśle , że jeśli chodzi o zwykłe łóżeczko to są sztywne przewijaki , które nakłada się na łóżeczko... ja mam akurat stolik przewijak to mam miękki nakładany przewijak
 
Ania do tego przewijaka są takie nóżki do przykręcenia na odpowiednią szerokość żeby się nie przesuwał i w każdej chwili możesz go zdjąć
a ja jednak zostawiłam sobie taki stoliczek koło łóżeczka i na nim położę przewijak i będę miała coś w stylu tego stołu do przewijania z ikei . Jakoś tak mnie natchnęło teraz i nawet póki co mi się podoba :) Jeśli ten mój dziś da radę przymontować półkę i wszystko sobie poustawiam tak jak chce to pokaże wam dziś mój kącik :)
No ale póki co to znów zaprosił teściów na obiad :/ a miało być dziś tak miło a znów gary mnie czekają :/
 
reklama
Lusinda właśnie początkowo myślałam o tym, żeby z prawej strony łóżeczka dać stolik/komodę z przewijakiem, ale wiązałoby się to z reorganizacją całego pokoiku a nie mam na to sił. W ogóle cała dotychczasowa koncepcja kącika i pokoju dla Małej mi się odwidziała parę dni temu, nic mi do siebie nie pasuje i nie wiem na ile będzie praktycznie :oo: nie mam sił do siebie samej ;)
 
Do góry