reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Zakupowo-Wyprawkowy:)

Ostatnia edycja:
reklama
PAti i monia gryc może wam sie przyda ten link tylko musicie śledzić MAXI COSI MURA 3,KOLEKCJA 2009,Roasted Brown!!! (1048040628) - Aukcje internetowe Allegro

co do łóżeczka jeszcze nie kupiłąm ale mam typ nr 1 Drewex Łóżeczko Mały Miś Safari szuflada (1034254795) - Aukcje internetowe Allegro no chyba że któraś bedzie mi je odradzać to wtedy bede szukac innego
a co do wózka też już wybrałam, tylko musze jeszcze gdzies go na zywo zobaczyc a moze ktoras widziala juz taki i moze opinie dac? GONDOLA-SPACER ESPIRO ATLANTIC -WIELKA PROMOCJA !! (962331089) - Aukcje internetowe Allegro


ja też myślę nad tym łóżeczkiem ale bez szuflady bo mam za wąsko i sie nie rozsunie
 
Ilości zakupów ,które niektóre z Was mają za sobą podziałały na mnie mobilizująco i uznałam, że powoli faktycznie wszystko trzeba zacząć kompletować :tak: Na pierwszy ogień poszła pościel, rożek, pieluchy tetrowe, skarpetki, niedrapki jak będzie wolna chwila to może wkleje ,ale w każdym razie też poluje na allegro, bo ceny w sklepach mogą powalić :szok: dla przykładu pościel 6-elementową, 2-elementową, rożek, 3 prześcieradełka i wysyłka kosztowały mnie tylko 140 jeśli pamiętam zł, a wszystko śliczne i wydaje mi sie, że dobre jakościowo :-) także dalej będę allegro zakupomanką :-D
 
justynko nie wiem ile kosztuje twoje łóżeczko ale ja patrzyłam na taki komplecik w sumie najtanszy jaki znalazlam *6-cz +DRUGI KOMPLET POSZEWEK GRATIS =8cz. 90x120* (1020455036) - Aukcje internetowe Allegro

Też widziałam tą aukcje....
W tym zestawie co znalazłam za 307 złotych jest: łóżeczko, materac (gryka-pianka), pościel, komplet powłoczek, prześcieradło, ochraniacz na szczebelki, przewijak, podkład ceratkowy pod prześcieradło i gratis jakaś czapeczka
 
PAti i monia gryc może wam sie przyda ten link tylko musicie śledzić MAXI COSI MURA 3,KOLEKCJA 2009,Roasted Brown!!! (1048040628) - Aukcje internetowe Allegro

co do łóżeczka jeszcze nie kupiłąm ale mam typ nr 1 Drewex Łóżeczko Mały Miś Safari szuflada (1034254795) - Aukcje internetowe Allegro no chyba że któraś bedzie mi je odradzać to wtedy bede szukac innego
a co do wózka też już wybrałam, tylko musze jeszcze gdzies go na zywo zobaczyc a moze ktoras widziala juz taki i moze opinie dac? GONDOLA-SPACER ESPIRO ATLANTIC -WIELKA PROMOCJA !! (962331089) - Aukcje internetowe Allegro
mnie też się to łóżeczko podoba tyle,że z żyrfką nie wiem jeszcze czy z szufladą czy bez, tylko kurcze wszystkie te szuflady są odkryte,zbieranina kurzu bedzie.
 
Wklejam kolejne zakupy :)

Pajacyk & śpiworek Fisher Price 3-6 m - kupione na allegro - nowe z metkami

DSCN4186.jpg

DSCN4189.jpg

Ogrodniczki 3-6 m & rampers 0-3 m - kupione w lumpie (ogrodniczki 9 zl., rampersik 10 zl. - Disney)

DSCN4191.jpg

Dwustronna bluza Mexx z lumpka za 10 zl. 6-9 m - wydaje mi się troche mniejsza... zobaczymy ;-)
Granatowe spodenki w kratkę 'TU' 3-6 m za 3 zł. - nowe z metkami - również z lumpka
Czerwony pajacyk z diabełkiem 'TU' :-D - 14 zł. - z lumpka - zestaw z czapeczką 3-6 m
 
Ja łóżeczko mam i zakupię tylko pościel do łóżeczka, ale raczej bez baldachimu, jak dla mnie tylko kurz będzie zbierał.
Przeszłam się raz z T. po sklepach Boziu jakie u nas mają straszne wzory pościeli ha ha a ceny nie różnią się od tych na allegro.Ja wole dopłacić a mieć taka pościel co moje oko ucieszy niż pierwszą lepszą.
o cos takiego misie w kółkach na zielonym tle
# 6-cz.POŚCIEL/POŚCIELE 90x120 PRODUCENT # (1034390724) - Aukcje internetowe Allegro
serduszka w kwiatuszkach zielone
MAMO-TATO 6-CZ POŚCIEL 120x90 APLIKACJA SERCA (1049418462) - Aukcje internetowe Allegro
W ogóle jak mam iść do sklepu mówić czego szukam w jakim kolorku i widzieć minę babki za ladą,że ja tak wybrzydzam to thx wole na spokojnie na allegro wypatrzeć i zamówić, tam mogę wybrzydzać do woli przelatując kolejne stronki :)
Dwuwarstwowy ** KOCYK Z APLIKACJĄ ** ciepły koc (1046506812) - Aukcje internetowe Allegro
ten kocyk muszę mieć do wózka oglądałam go w realu jest milusi miękki i ma super żywe kolorki.Zielony do wózka będzie pasował a różowy do niuni :)
 
Ja łóżeczko mam i zakupię tylko pościel do łóżeczka, ale raczej bez baldachimu, jak dla mnie tylko kurz będzie zbierał.
Przeszłam się raz z T. po sklepach Boziu jakie u nas mają straszne wzory pościeli ha ha a ceny nie różnią się od tych na allegro.Ja wole dopłacić a mieć taka pościel co moje oko ucieszy niż pierwszą lepszą.
o cos takiego misie w kółkach na zielonym tle
# 6-cz.POŚCIEL/POŚCIELE 90x120 PRODUCENT # (1034390724) - Aukcje internetowe Allegro
serduszka w kwiatuszkach zielone
MAMO-TATO 6-CZ POŚCIEL 120x90 APLIKACJA SERCA (1049418462) - Aukcje internetowe Allegro

bardzo fajne i posciel i kocyk, z tym ze ten kto to sprzedaje pierwsza posciel ma bardzo duzo negatywow! takze pysia zanim u niego zamowisz zastanow sie bo ja czekam od jengo takiego na przesylke ju drugi tydzien..i nie wiem czy sie doczekam, a tez mial troche neagtywow i troche neutrali..
 
reklama
dziewczyny a jak to jest z czymś do wózka tzn kupujecie jakąś poduszkę albo kołderkę??? tak się naczytałam i niektóre mamy z innych for kupują ale mi jakoś to nie leży bo na zimę będę miala śpiworek a na początek nie potrzeba, co myślicie???
 
Do góry