reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupowo-Wyprawkowy:)

reklama
Onionek super tan bujaczek, powiedz mi gdzie go kupilaś? na allegro? bo ja dziś przegladałam, i skłaniam się ku niemu, mam jeszcze jeden upatrzony ale droższy, a ma takie same funkcje, tak więc chyba wezmę ten.
muszę jakis kupic bo mój mały marudek strasznie lubi się bujac i muszę go wsadzac w fotelik samochodowy;/
 
Onionek super tan bujaczek, powiedz mi gdzie go kupilaś? na allegro? bo ja dziś przegladałam, i skłaniam się ku niemu, mam jeszcze jeden upatrzony ale droższy, a ma takie same funkcje, tak więc chyba wezmę ten.
muszę jakis kupic bo mój mały marudek strasznie lubi się bujac i muszę go wsadzac w fotelik samochodowy;/

Tak, na allegro. Ponizej daje Ci link do aukcji. Kupilismy taki, ktory na dluzej starczy - dla dziecka do 18 kg. Poza tym jest stabilny, a to dosc wazne :-) Przysylaja blyskawicznie, my wzielismy opcje "za pobraniem", zeby nie ryzykowac z przelewem. Maly dzis zasypial w nim pod wplywem wibracji hehe..

FISHER PRICE LEŻACZEK BUJACZEK 3w1 0-18 KG M7930 (1230543314) - Aukcje internetowe Allegro

Z tym, ze chyba ta aukcja dobiegla konca :-( Poszukaj w tym samym wariancie innej.. Chyba, ze wystawia to jeszcze..
 
Ostatnia edycja:
Onionek lezaczek fajowy. Na pewno sie przyda. Ja tez musze zamowic, juz nawet ogladałam, troszke inny, ale tez tez z Fishera.

Gaja chusta sliczna, tylko ja nie wiem czy bym umiała w tym dzidzie nosic. Ale pewnie kwestia wprawy. Napisz jak to wyglada w praktyce
 
Onionek dzięki za info, ten drugi co sobie wypatrzyłam też z fishera, ale jednak wezmę ten, i tez za pobraniam bo szybciej :) zaraz sprawdze czy jeszcze ten sprzedawca wystawia je, bo nie ma to jak ktos sprawdzony :)
 
A ja kupilam uzywane nosidelko na Ebay za 1 euro . Tylko musze poczekac az maly bedzie wazyl ok 5kg. 1491848-b[1].jpg
 
reklama
Do góry