reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupowo-Wyprawkowy:)

reklama
A Antos dostał dzisiaj w prezencie te rajtuzki z Biedronki, w brazowym kolorze. Ale jeszcze mu nie zakładałam zadnych rajstop, bo wydaje mi sie ze nie bede umiała. I trzeba zdejmowac do przewijania, wiec na razie spiochy albo pajacyki lepsze.
 
A ja kupiłam na sprawdzenie pieluszki baby dream i dla mnie jakosciowo podobne do pampers.

Z tymi rajtuzkami to tez sie obawiam ich zakładania na tym etapie...jeszcze nózki połamie oj..a mój mały jeszcze strasznie ruchliwy.
 
jak Wy to robicie, ze zakupy robicie? bo ja jestem uwiązana w domu i aż drżę jak ja pojadę w piątek na wizyte do ginki....
 
jak Wy to robicie, ze zakupy robicie? bo ja jestem uwiązana w domu i aż drżę jak ja pojadę w piątek na wizyte do ginki....

jak mój mały miał tydzień to musiałam zostawić go z moją mamą na 3 h bo miałam wyjazd 80 km w jedną stronę do lekarza, przez całą drogę płakałam ale powiem Ci że najtrudniejszy jest pierwszy raz ;-) dasz radę 3mam kciuki
 
Tosia - pewnie,ze dasz rade, nie daj sie zwariowac!a poza tym moj szkrabek, dopiero jutro konczy 2 tygodnie, a my go wszedzie zabieramy ze soba...tylko staramy sie ,zeby w ciagu 2 h wrocic do domu, ale w razie czego, w torbie wszystko co niezbedne, no i cyc z Mama:)od razu lepsze samopoczucie, jak czlowiek " wyjdzie do ludzi"
 
Co do pieluszek DADY to tak jak pisalam wcześniej, tylko ten mały rozmiar jest taki sztywny - te większe są dużo miększe, także nie zrażajcie się tylko sięgnijcie po nie jak będziecie potrzebowały już większych np. 3 - Dla mnie rewelacja!!!
 
reklama
a ja dziewczyny znalazlam dla mnie ratunek moja mala zeby sie uspokoila musiala byc ciagle bujana na rekach ale skad wziasc tyle sily i czasu??? stweirdzilam ze potrzebne mi jakies wybawienie pomyslalam od razu o tych elektrycznych bujakach ale jak przeszlam sie po sklepach to stwierdzilam ze moge zapomniec o takim wynalazku patrzac na te ceny mieszczace sie w granicach 600zl do nawet 1000zl;/ no ale mamy XXI wiek i na szczescie istnieje cos takiego jak allegro i udalo mi sie zakupic taki bujak za o wiele nizsza cene:D akurat trafilam na mega promocje i z przesylka zmiescilam sie w cenie 215 zl:) mala uwielbia w nim lezec ma regulowane oparcie co jest wazne bo mala jeszcze nie moze siedziec:) dlatego bardzo polecam takie bujaki dzieki niemu mozna troche odetchnac a spokojne melodyjki uspokajaja nasza pocieche jestem bardzo zadowolona z tego zakupu wklejam zdjecie:)
 

Załączniki

  • DSC06451.JPG
    DSC06451.JPG
    61,8 KB · Wyświetleń: 91
Do góry