reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupowo-wykrawkowe cudności

Mam taki smoczek. Dostałam miesiąc temu na,spotkaniu dla mamusiek przyszłych. Ale np moja córka żadnych smoczkow za wyjątkiem lovi nie tolerowala. Zreszta córka przyjaciolki tez.
Lovi maja kształt splaszczonej wisienki ale się wyciągają podczas,ssania.
Dla drugiej mm juz 3 rodzajd smoczków - ciekawe czy któryś podejdzie
 
reklama
ja miałam dla syna Aventa i byłam zadowolona, lovi mi nie podchodziły..

a teraz to zobaczymy.. :-)

już oglądam łóżeczka itp. :p :p najlepiej bym to kupiła wszystko tylko trzymac nie mam gdzie
 
Wiecie tak naprawde to dzieci maja w glebokim poważaniu czy nam się lovi, avent czy tt podoba.... Mojej butelki z tt nie podeszly, avent tez nie. I dobrze ze miałam koleżanki których dzieci miały inne upodobania to się powymienialiśmy:) dlatego tym razem nie robię zapasów. Sklepów nie zaorali k nawet w niedziele są czynne wiec zarówno butelki jak i smoczki można kupić :)
 
Neta właśnie ja kupować dużo nie zamierzam. Dostałam juz kilka smoczków. Butelkę kupie jedna. I przewijak bo kot mi zezarl za to ze go na weekend samego zostawiliśmy.
Ale nie dam sie juz nabrać na otulacze, śpiworki itd. Na tony zabawek tym bardziej :)
 
oooo bardzo ciekawa jestem opini na temat tego wiaderka :)
kiedys się go ogladałam i zastanawiałam jak to w praktyce - ale nikt ze znajomych nie testował :)
 
My zdecydowaliśmy się na zakup tego wózka. Debatujemy jeszcze nad kolorem;-) wózek.jpg
 

Załączniki

  • wózek.jpg
    wózek.jpg
    56,2 KB · Wyświetleń: 84
My zdecydowaliśmy się na zakup tego wózka. Debatujemy jeszcze nad kolorem;-)Zobacz załącznik 649626

A nie zastanawialiście sie nad długim wózkiem a nie szerokim? Brat mojego B ma bliźniaki i maja wlasnie wózek raczej podłużny który sprawdził sie rewelacyjnie w rożnych miejscach, chodzi o to ze nie z takim szerokim wózkiem nie wszędzie wejdziecie, często drzwi czy przejścia są bardzo wąskie, niedostosowane co wtedy robi sie wielkim problemem.
 
Hmm ja juz pisałam kiedyś ze znajome mamy bliźniąt najpierw mierzyly szerokości wjazdowe do miejsc często odwiedzanych a potem wózek. Bo często okazywalo się ze do np klatki nie wjedziesz. Czy tez do przychodni (u mnie stary budynek z mega wąskimi drzwiami)
 
reklama
Do góry