reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupowo-wykrawkowe cudności

Szaj a co poprawili ????? :-)

ja polecam z bazą. mieliśmy maxi cosi cabrio i cud miód - klik i wpięte, żadnego mocowania sie i upewniania, czy pas jest ok
 
reklama
Fotelik samochodowy z racji tego ze dużo jeździmy kupuje albo primaeasy albo mutsy. Na jedno wychodzi bo to ten sam producent. Ale jako jedyny ma rozkładane na plasko oparcie i nie mam wrażenia ze mi się dziecko w nim gniecie/dusi
 
Jeśli będziecie duzo jeździć to tez polecam z baza. Nie dość, ze ułatwia i przyspiesza wkładanie/wyciąganie, ma sie pewność, ze fotelik jest zapięty poprawanie i jest moim zdaniem bardziej bezpieczny. Ja mam maxi cosi pebble ale nie jestem do końca zadowolona bo poszycie sie zmechacilo troche przy stopach. To jedyne co mi przeszkadzało.
 
Dowiedziałam się, że moja babcia przechowuje niemowlęce ciuszki moje i mojego brata, ale jaja :-D. Obczaje je w sobotę, może coś mi podpasuje. Jakościowo są na pewno super, bo w latach 90 były od drugiej babci z USA przesyłane, a one wnukom byle czego nie kupowała. To będą na razie pierwsze wyprawkowe rzeczy, nie mogę się doczekać :-D.
 
szaj trzymam kciuki aby sie do czegokolwiek nadawały. Kolezanka z pracy ma mame w stanach i cała wyprawke dla starszej córki miała własnie od babci. kiedy była w ciazy z druga córka sciagneła rzeczy ze strychu (10 lat leżały) były schowane w pudła. I na zgjęciach mają przebarwienia. praktycznie wiekszość. A szkoda bo niektóre sliczne.

Ja wczoraj odebrałam od kolezanki ciuszki po mojej niuni. Wiec coś mam dla drugiej juz :) teraz musze przeglądnąć co dokupić

PS no dobra - juz cos kupiłam :p
 
reklama
A ja czekam tylko na płeć i kupuje :p

wozek chyba kupie caretero compass, kurcze podoba mi się strasznie to, że jest taki lekki i zajmuje mało miejsca w sumie.. nie wiem tylko jak ta firma bo nie znam jej, na 2 plan schodzi mutsy używka :-)
 
Do góry