reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupowo-wykrawkowe cudności

reklama
DO mnie tez nie - moja Tyska wode uwielbia. W wanience mogła długo leżeć i sie ciapać - chlapała tak ze od 4 msc musielismy sie przenieśc w kapaniem do braodzika - inaczej poł salonu do ścierania było.
Od 4 msc biegałam z nia na basen. Wode - szczególnie tą dużą (zalew, jezioro, morze) wielbi i sie nie boi. Zaś kolezanka która obmywała jedynie córke, bez kapieli ma do dziś problem (córka 2 latka) bo dziecko przed wieksza kałużą ucieka
 
Hej któras z was pytała o wiaderka do kąpieli i powiem wam że to ekstra sprawa. My mieliśmy i uzywaliśmy do ok 10 miesiąca. Antek siedział w wodzie po szyję i czuł się jak w brzuchu. Nigdy nam nie płakał i nigdy nie miał kolek myślę że dzięki kąpielom w wiaderku. Polecam. My mieliśmy Mebby Cocoon. Pierwsze zdjęcie to pierwsza kapiel w domu :-)
Zobacz załącznik 650000Zobacz załącznik 650001

nio ja pytalam o to wiadereczko :) dzięi
zastanawiam sie nad tym - nio ale zobaczymy czy w ferworze walki nie zostaniemy przy klasycznej wanience:)
 
Ja mam zwykłą różową wanienkę za 35 zł. z marketu i Majka (3 lata) nadal się w niej kąpie. A jak się rozciąga skubana i wyleguje :)
Raczej nie kupię wiadra za 100-150 zł. :/ sorry... mam takie za 3,50 ;)
 
własnie renia ile ta twoja wanienka ma cm?? Bo mam płaski brodzik pod prysznicem i szukam czegos w czym moje 2,5 letnie dziecie moze sie pluskać. Strzel moze focie :)
 
Mój synuś tez w brodziku szaleje tyle że mam taki głębszy troszkę. A wodę uwielbia. Jak miał 3 miesiące to zaczęliśmy chodzić na basen na zajęcia dla niemowlaków i było super. Teraz żadne nurki pod wodę czy mycie głowy go nie przeraża.
 
Wow dziewczyny ale sie rozkrecil ten watek zakupowy, mysmy z moim mieli od zeszlego tygodnia pojezdzic po sklepach zeby poogladac ale niestety musze siedziec w domu:-( a bym sobie poogladala z bliska byle co no bo przez internet jak nie mozesz dotknac to nie to samo, ciekawe jak jeszcze dlugo bede musiala siedziec w tym domu, oszaleje.

Anemonne super ten Bebecar Stylo Class, ale 3000 kosztuje widzialam.

Neta kurde recznik za 230 zl, ja to sie nie znam ale czy wszystko kurde takie drogie? Ten kocyk tez fajny
 
reklama
Do góry