reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupowo-wykrawkowe cudności

Dziewczyny ja jeszcze nie mam nic (z wyj wózka po pierwszej ciąży - jedo fyn). Nie znam jeszcze płci - może dowiem się we wt albo na następnej wizycie pod koniec października. Jakoś boję się cokolwiek kupować żeby nie zapeszyć. Choć korci mnie strasznie. Ale będę Was tu, jako doświadczone mamy (przynajmniej niektóre ;-)) podczytywać. Dobrze mądrego posłuchać :happy:
 
reklama
ja wczoraj wygrzebałam śpioszki które mam po pierworodnym (mają 15lat) wyglądają jak nowe. Wszystkie moje dzieci miały je na sobie:-)
Kupywać zacznę po Nowym Roku ale to też szaleć nie będę bryke mam już upatrzona:-)
 
Na święta jedziemy do teściów do Wielkiej Brytanii...będę już po polowkowym usg wiec płeć powinna być znana. Ale będzie szał zakupów na wyprzedażach, juzvna nie oszczędzam :-D
 
Ja jeszcze nic nie mam...tylko o tych wozeczkach myślałam jakoś nie przyszło mi to do głowy...czasem myśle ze gdyby nie test to nawet bym sie nie kąpielą ze jestem w ciąży....to dziwne ale może jak sie brzuch pokaże albo poczuje jakies ruchy to tak na maxa do mnie dotrze?:-)
 
Hej Dziewczyny

Jestem mamą 10 miesięcznej Marcysi. Wczułam się w porządnie w rolę home menagera, w związku z czym kupuję i wynajduję nowe i używane rzeczy ale też sprzedaję nam niepotrzebne. Może ktoś byłby zainteresowany rzeczami dla dziewczynki? Aktualnie mam super ubranka 3-9 miesięcy. Firmowe, wynajdywane i bardzo zadbane. Oprócz tego wózek, kosz na pieluchy, kombinezon oraz nosidełko, który dostaliśmy ze stanów. Gdybyście były zainteresowane, to zapraszam do kontaktu.

Patrycja Katowice • Ogłoszenia OLX.pl (dawniej Tablica.pl)

Pozdrawiam
Pati
 
Mi się ostatnio trafiła butlka aventa 125 ml za 12 zł, więc skorzystałam i kupiłam. :-) I dziś przyszła mi kolejna 250. i w sumie tyle mam dla drugiego bobasa. :) Ciuszki po córce mam tylko różowe, więc wszystko dla chłopca muszę kupować na nowo , łącznie z wózkiem. - Ale czekam do 19 listopada na potwierdzenie płci.
 
My juz mamy wózek wstępnie wybrany i chyba tylko to, chociaż ja juz mniej więcej wiec co bym chciała jeszcze kupić z takich 'większych' niezbędnych rzeczy. Brat mojego B.ma 3 letnie bliźniaki, chłopca i dziewczynkę wiec niezależnie co nam dzidzia pokaże na następnym USG mamy troche rzeczy do wyboru:)
 
u nas większość rzeczy jest po synku i ewentualnie po bratanicy męża będzie ubranek sporo!
wózek mamy Mamas&Papas Skate po synku łóżeczko Pinio Marsylia też.

Dokupię tylko :)

torbę do wózka Skip Hop Duo
kołderkę, prześcieradło i otulacze aden + anais
gryzak i smoczek Hevea
żyrafkę Sophie
ręcznik-fartuch bambusowy Cuddledry
kocyk ColorStories
EkoMisia Boskas Teddies
pojemiki jakies 3 Sprouts
zawieszke do smoczka Franck&Fischer
laktator medela
butelki dr browns szklane
no i może nosidełko Tula

wybrane mam już od jakiegoś czasu wszystko czeka tylko na płeć żeby dobrać kolory choć w większości szary i beżowy dominuje więc część mogę już zamówić :)

dawaj zdjecia bo tylko tule, laktator i butelki kojararze :)

a i zyrafcie bo mamy ::)
 
reklama
neta patrzyłam na te smoczki i fajne sie wydaje najlepsze, że to 1 odlew i żaden syf nie wejdzie pod zawleczke itp.
a jak z trwałością? jestem ciekawa..
 
Do góry