reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupowo-wykrawkowe cudności

Natasza przede wszystkim jak chcesz kupić tkana to na poczatek polecam uzywana. I nie chodzi o cenę ale o fakt iż jest juz 'zlamana' i lepiej sie wiąże i uklada.
 
reklama
Hej, ja po przeczytaniu całego internetu zdecydowałam się na ten wózek

Wózek spacerowy Concord Wanderer 2013 - KURIER GRATIS [id16145] - 1959 zł : DINO - Najlepsze wózki dziecięce, meble dla dzieci, foteliki samochodowe, Dino Sklep

Na limango jest teraz kampania i kosztuje niecałe 1500

Jest zwrotny, ma bardzo dobrą amortyzację, spore siedzisko, także długo posłuży. Kupię do niego gondolę Jane Capazo pro bo jest duża, ma moskitiere i siateczke, wiec na lato fajna i całkiem spora też jest.

Korzystałam z tego forum;
Wózki Dziecięce - Wózkomania - Forum dyskusyjne | Gazeta.pl

Tam rzeczywiście są niezłe wózkomaniaczki :)
 
Ale wam dziewczyny zazdroszczę tych wszystkich choćby najmniejszych zakupów... ja mam wszystko po moim małym. Bodziaków na 56-62 mam 36, albo 38 sztuk i nie kupuje. Mój M chyba by mnie udusił :p pajace, koszulki, kaftaniki... wszystko mam dla chłopca a nawet i dla dwóch by starczyło :-D wózek i fotelik też mam po moim czterolatku. Chciałabym nowy ale ten co mam też jest fajny i ma ogromną gondolę. Ze spacerowej wersji Marcin korzystał do ponad 3 roku życia jak szliśmy na dłuższy spacer...
poza tym mamy huśtawkę, krzesełko do karmienia i wszelkie inne sprzęty na naszym pojemnym strychu :tak:kupiłam tylko kołyskę, bo u góry w sypialni będzie łóżeczko, a nie będę go przecież codziennie targać na dół do salonu... więc i mąż stwierdził, że na takie cuś może się zgodzić :tak: upolowałam w dobrej cenie bo za 100zł. Normalnie używki chodzą po 200-250zł a nowe ponad 300zł. Już ją wyprałam i stoi złożona i czeka.
Babypoint_Regina_simplicity_niebieska.jpgS7307276.jpgS7307240.jpg
nasz wózek jest identyczny jak ten, tylko zamiast czarnego koloru jest grafitowy i ma czarne felgi
milaa05.jpg
Ta firma sprzedaje też na allegro, choć my kupiliśmy wózek w bobasie (za prawie trzy stówki więcej!!!) Te z wstawkami z panterki są cudne, aż się rozpłynęłam... ale cóż - będzie synek więc panterka nie ma szans :-p wozek wielofunkcyjny 3w1 SMILE-clasic ZBY-WAL II (4944464458) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
a mój M stwierdził, że jak znajdę mu taki wózek w "dobrej" cenie to on chętnie pójdzie na spacer z małym :-D
58986_601783433184462_7946575_n.jpg

Margo śliczne!!! małymi kroczkami i dasz radę. Wszystko będzie dobrze :-*
 

Załączniki

  • Babypoint_Regina_simplicity_niebieska.jpg
    Babypoint_Regina_simplicity_niebieska.jpg
    34,6 KB · Wyświetleń: 79
  • S7307240.jpg
    S7307240.jpg
    36,2 KB · Wyświetleń: 68
  • S7307276.jpg
    S7307276.jpg
    27,9 KB · Wyświetleń: 77
  • S7307240.jpg
    S7307240.jpg
    36,2 KB · Wyświetleń: 73
  • milaa05.jpg
    milaa05.jpg
    29 KB · Wyświetleń: 63
  • 58986_601783433184462_7946575_n.jpg
    58986_601783433184462_7946575_n.jpg
    37,3 KB · Wyświetleń: 75
reklama
właśnie
bo myślę nad koszem mojżesza
co myślicie? bo to max 3 mc pewnie ( wydatek ok 200 zł za używany na stelażu ) czy może lepiej od razu łóżeczko, problem w tym, że będzie stało u nas w pokoju i to w miare na środku :/ może kólka podokręcam żeby przesuwać na noc do łóżka a za dnia pod szafę?? ;/ :/ :/

czy może w gondoli z wózka trzymac??
 
Do góry