reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupowo-wykrawkowe cudności

reklama
Hej Dziewczyny!

Mam dla Was nietypową ofertę. Otóż swego czasu miałam mieć zakładany pessar na szyjkę macicy, ale udało mi się dotrwać do dziś bez zakładania. Mam oryginalnie zapakowany, nigdy nie użyty, wysterylizowany z datą ważności do czerwca 2015 roku krążek, który chętnie odsprzedam potrzebującej za połowę ceny + przesyłka. Ja skorzystam, bo kasa przyda mi się na pieluchy, a potrzebująca nie będzie musiała wydać 144 zł + przesyłka, kupując w sklepie internetowym Herbich.
Tutaj można więcej przeczytać o tym pessarze: Herbich Sp. z o.o.
WP_20150101_003.jpgWP_20150101_004.jpg
W razie chęci zakupu, proszę o wiadomość prywatną.
Pozdrawiam i życzę powodzenia! :)
 

Załączniki

  • WP_20150101_003.jpg
    WP_20150101_003.jpg
    17,2 KB · Wyświetleń: 213
  • WP_20150101_004.jpg
    WP_20150101_004.jpg
    17,9 KB · Wyświetleń: 196
Myla jak dla mnie gondola sztywna
a stelaż..no nie wiem na czym Ci zależy, dla mnie musowo obrotowe koła z przodu a to czasem się wyklucza z retro
 
Natasza ja miałam elastyczna z lennylamb. Mam tkana nieuzywana i nosidlo mai tai. Tkana nieużywana bo z elastyka od razu na nodidlo sie przesiedlam
 
No właśnie ja zastanawiam się nad tkaną bo chciała bym na dłużej ale zastanawiam się jakiej firmy bo rozpiętość firm i cen jest duża
 
reklama
Natasza mialam chuste tkana bebelulu czy cos takiego. Ale prawie nie uzywalam. Wiec chyba nie pom9ge ;)
 
Do góry