reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupowo-wykrawkowe cudności

reklama
Ale używane ?
to pewnie sprane, bo nowy welur jest przecież mięciutki :)

U mnie też pajacyków brak.... bodziaków dużo, niedrapki, czapeczki, spodenki mam, ale nie mam pajacy...
:/
no i wózka..
:( i nie wiem jaki wziąć, czy znów Jedo Fyn 4 czy całkiem inny .... hmmmm...
 
Używane, dlatego takie są :) pajacyki można tanio kupić na allegro wiec nie będę nad tamtym i ubolewac :)
My wózek szukamy...mamy nadzieję na jakąś okazje ^^
 
Ja bym jedo nie kupiła bo moje dzieci są duże i roczniak w spacerówce się nie mieścił mi :p chodzi o nożki- miał chyba za długie i musiał mieć zgięte na tym podnóżku..
 
Ja,welurowych tez nie lubię. Bawelna albo mikropolarek cartersa. I szukam i szukam i wybredna jestem. Aczkolwiek strasznie kusi mnie nowa kolekcja next ze,stokrotkami
 
Doli, mi się wydaje, że właśnie jedna z większych gondoli to w Jedo właśnie występuje.
Mała mi się dłuuuuugo mieściła w gondoli i to w kombinezonie.
A spacerówki prawie nie używaliśmy tej z Jedo, od razu do Maclarena siadła.

Ciuszki Nexta i Cartersa są boskie :)

Uwieeeelbiam !!!
 
Renatka tak, gondola super duża( jeździł do 7 mc życia w kombinezonie ) , ale ja pisałam o spacerówce,
o ile opieradło ok to już podnóżek z bani, brak możliwości wyprostowania tego plastiku skutkował tym, że syn jeździł ze zgiętymi nogami bo mu się nogi na dlugość nie mieściły, strasznie mnie to wkurzało..
 
Renatka ja tez. Next juz na Polskę sprzedaje i jak porówna sie ceny z tymi ze smyka to nawet tragedii nie ma. Ja czekam na nowy kod rabatowy i pewnie kupie keginsy dla,starszej a pajace dla młodszej. Z cartersem juz większy problem - kupuje tylko uzywki
 
reklama
Do góry