reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupowo-wykrawkowe cudności

reklama
Ja kupie chyba nosidlo ergobaby..przy corce sie nie zdecyfowslam ale teraz raczej sie przyda przy dwójce..

Kazdy ma swoj typ wozka, nie kazdy potrzebuje kołek na jazdę w lesie :-D moje nie sa pompowane, w Hartanie tez nie były a w ogole to nie przeszkadzało.
 
A ja kupię nosidełko, np. baby bjorn.
Podobno szybciej i praktyczniej niż z chustą.
Koleżanka mówi, że pół godziny wiązała i ku.....wicy dostawała, a jak kupiła nosidło takie na szelkach to podobno rewelka.

Dygotka, piękny pojazd !!!
:-)

Ja stanik kupiłam ostatnio taki sportowy w jakimś decathlonie czy coś, każdy cyc ma swój pojemnik, więc się nie zlewają, szelki szersze niż w normalnym staniku, ale jest miękki i wygodny.
Ma wyjmowane wkładki push-up :) jest jakby z bawełny, ale fajny w dotyku.
40 zł. :/

I jeszcze na allegro pewnie coś dokupię.

Koszule nocne do szpitala biorę 3: na poród i dwie na potem.
Myślę, że starczy.
 
Ostatnia edycja:
Renatka obecnie sie odchodzi od nosidel-wisiadel tego typu. Lekarze i fizjoterapeuci polecają nosidła ergonomiczne, takie w których dziecko ma szeroko rozstawione nóżki i jest miękkie takze dopasowuje sie do maluszka. Takim zwykłym wisiadelkiem mozna dziecku krzywdę zrobic...
 
ja jestem nastawiona na nosidło ale totalnie nie wiem jakie od kiedy i w ogole ...nic a nic

widze, że Lei polecasz jedno, obejrze je...

z chustą się nie porywam bo ja nerwus i to nie na moją cierpiwość
 
Tzn ja polecam nisidla tego typu a firmy sa rozne wlasnie Ergobaby (oni chyba pierwsze tego typu robili) Manduca, Tula, Bondolino, Cybex hmm nie wiem jakie jeszcze. Z tym, ze wg mnie najlepsze sa dwa pierwsze a osobiście wybrałam Ergobaby organic bo ma najlepsza bawełnę, najmilsza bo reszta ma taka jakby płócienna fakturę, raka szorstka. Choc np Tuli nie "macalam". Ogolnie to czytałam, ze nosidlo najlepiej kupic jak sie juz ma dziecko i dopasowac ale ja jestem zdecydowana ;-)

Ja tez jakos chusty osobiście dla siebie nie widzę, nie ten typ ;) a mojego meza wiążącego to juz w ogole sibie nie wyobrażam!
 
Ostatnia edycja:
reklama
Lei ale te nosidla to chyba juz jak dziecko dobrze trzyma glowke ?,ja szukam na początek czegos szczegolnie na 1-3 msc . A potem bede myslec dalej.
 
Do góry