reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupowo-wykrawkowe cudności

reklama
Asia zgadzam się z dziewczynami co do tego wózka, u mnie na wsi mają taki, fakt jest nie do zdarcia, był tani ale gondola to jakas kpina - przechylając wózek do rpzodu nie ma chyba oparcia z budą tylko jakieś zapięcie na rzep więc nie daj coś może bobo wylecieć ( chyba, że to inny model ) , wózek jest duży, ma dużo miejsca dla dziecka , ale nie wiem jak poradzi sobie na innej drodze niż asfalt

może uda Ci się znaleźć coś ejszcze?
 
ja miałam taki wozek z gondolą wkladana w spacerówke przy pierwszym , ale mieszkalismy w domku. Tylko moj mial duze pompowane kola i na paskach . Co do prowadzenia to był rewelacyjny, snieg, doły, las - byl super. Sasiadka miala taki lepszy i jak szlysmy na spacer po nierownym chodniku to jej syn podskakiwal ciagle . Jedyna wada to waga . nie dalabym rady go wnosic nawet gdybym mieszkala na parterze. Szczerze mowiac to dzieki temu ze byl taki olbrzymi ( a mielismy nieszczesliwy wypadek ) mojemu nic sie nie stalo. Tylko jak pisze wozek stal gdzies na dole a ja - syna znosilam w tej leciutkiej gondoli. Słuzył nam ok 2 lat - tzn rok wozenie a potem rok jako kolyska bo tak tesciowa usypiala mlodego, a potem szwagierka tez troche z niego korzystala bo ich nowka ze sklepu sie rozlecial. Teraz niestety musze miec cos lekkiego , choc znowu z uwagi na zainteresowanie złodziei wózkami bede sie go bała gdzizekolwiek na moment zostawic;/ , śmieje sie ze bede chodzila z taka kłódka jak do roweru.

Dziewczyny ja jeszcze pyt dotyczace chust - lepiej taka wiązaną zwykła czy z takimi kółkami ?
 
wozki piekne macie, ja tez raczej wole na wiekszych kolach, ale dokladnie nie wiem jeszcze jaki bedzie bo dostalismy w sumie dwa, jeden jest czerwony i mamy od niego gondole i spacerowke a drugi dostalismy pozniej sama gondole, podoba nam sie ogolem bardziej niestety nie wiadomo czy bedziemy mogli z niej korzystac bo nie mamy narazie do niej ani przykrycia ani torby a nie wiadomo czy sie znajdzie...

ja sie w chuste nie zaopatruje, za to mam inny dylemat ostatnio, zwiazany z biustonoszem do karmienia, jakie kupujecie i czy w ogole kupujecie? chcialam zamowic na allegro, ale juz sama sie gubie jaki wziac, wolalabym chyba jakis sztywniejszy jeden ale tez z kolei nie chce wydac majatku na niego, a niektore jak widze ceny to az w szoku jestem
 
Ja musze chuste bo bedzie wygodniej i szybciej. O 8 do przefszkola o 12 powrot ze starszym.
O stanikach tez chetnie poczytam;) kupilam jefen sportowy ale zle sie czuje w nim. Przy duzych cyckach czuje ze mi wisza beznadziejnie. Ja jestem niwymiarowa bo ogolnie wszedzie mam malo a miseczka tylko duza;/ .
A i jeszcze jedno - jak myslicie ile koszul do szpitala pomijajac ta do porodu?
 
aga ja kupiłam w h&m i jestem zadowolona, wczoraj takie szmatowe do spania, bo jednak cycki zyja własnym życiem :confused2: do tego mam takie sztywniejsze, ale bez drutów też z h&m ale już sa małe!!!!!! :cool: no i zamówiłam na all jeden, po czym wymieniłam na inny rozm ale niestety xle sobie popatrzyłam w tabele i wzięłam za duży a moje cycki raczej nie osiągną takich rozmiarów :cool::cool: także mam na zbyciu stanik ..eh :/

planuje teraz zakupić taki z miękkiej koronki zwykły tylko musze go znaleźc, bo wszystkie to mają te pushupy a ja nie chce wyjątkowo teraz tego :zawstydzona/y:

marela ja biorę dwie, ale mam nadzieje, że w jednej dam rade :sorry: do porodu raczej zalozą mi seksi wdzianko, bo to cc będzie
 
Marela ja mam chustę tkaną i nosiłam małego od 3 tyg życia była super. Jutro idę do szkoły rodzenia i będzie właśnie pokaz chystowania to zapytam która lepsza.

Biustonosze do karmienia akurat te z H&M dla mnie nie pasują cycki mi sie rozlewają w nich i wyglądam jakbym miała jedną długą cyckę. Wolę konkretne z drutami ale ja mam spory cyc więc muszę mieć porządny. Jeszcze sama nic nie kupiłam bo jakoś weny do tego nie mam ale chyba czas najwyższy.

Nasza bryka
mutsy-igo-comfort-air-zwart-frame-olive1.jpg
 
Ja staniki musze mieć teraz bez drutów i usztywnień bo doprowadzają mnie do szału i wszędzie piją i gniotą..

Ja tak średnio znam się na chustach ale zakupiłam tkaną i bez kółek bo wydaje mi się praktyczniejsza i można ją na więcej sposobów wiązać :) a jest u mnie taki sklep gdzie są właśnie te chusty i w razie czego można dokupić kółka :)
 
reklama
Do góry