reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupowo-wykrawkowe cudności

reklama
Asiorek musisz się zastanowić nad mięką gondolą.. Dla mnie to ważne aby była sztywna. Więc jak dla mnie to ta gondola dyskwalufukuje ten wózek
 
Kurcze Natasza widze ze mamy takie same gusta :D
Kilka osob mi mowilo ze w tych miekkich gondolach ich dzieci nie chcialy lezec i plakaly.
Ale kazde dziecko jest przeciez inne :)
 
Mi też koleżanka mówiła o tej gondoli...że bardzo żałuje że taki wózek kupi£a..te wózki są zdecydowanie tańsze więc coś za co$...ale mi się wydaje że po pierwsze mniej stabilne i mniej bezpieczne a dwa niewygodne
 
Wlasnie ja tez takiego nie chce co ma ta gondole wkladana w spacerowke, cos mi w tym nie pasuje, a kolka takie podwujne tez odpadaja.
Zauwazylam ze tu duzo kupuja wozki z takimi kolkami, dlaczego?:eek:


Tabasia twoj wozek fajny
 
Ja nie raz widziałam jak matku ciągną upocone za sobą te wózki np po śniegu lub piasku :)
A na dodatek na wszystkich nierównościach dziecko podskakuje do góry..
 
reklama
Do góry