reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupowo-wykrawkowe cudności

Ja tez zakupoholiczka. A uwielbiam kolory intensywne. Gaszę je przeważnie szarością. Poza tym dzieci mają być ubrane kolorowo. I juz :) jeszcze mi jedno zdjęcie nie wskoczylo. W,sumie to po te bodziaki pojechalam a kobitka mi caly wór wysypala. I tak sie ograniczałam :)

A mój mąż jak twój Natasza - nie ogranicza mnie....

Co do wózka - kola by mi przeszkadzaly. Ja,wole pompowane.
 

Załączniki

  • WP_20150223_13_04_54_Pro.jpg
    WP_20150223_13_04_54_Pro.jpg
    22,8 KB · Wyświetleń: 59
reklama
Sliczne ciuszki Aylin :)
Ja juz mam wszystko poprane i poprasowane tak sie zmobilizowalam a co!! :)

Asiorek tak jak dziewczyny - kolka dyskwalifikuja.
 
Tabasia ja miałam Evo na piankowych kołach i był super pewnie na pompowane jeszcze lepiej się jedzie

My kupiliśmy mutsy igo tym razem oby tez był tak fajny
 
Biala gondola,szara w srodku,czarny stelaz.
Do tego mam ten czerwono-czarny fotelik a spacerowke kupie jakas ciemna bo to sie bedzie brudzic.
Chcialam wszystko w tym samym kolorze ale tak jakos wyszlo ze w dobrej cenie pokupowalam osobno :)

Dygotka ogladalam igo bardzo podobny do evo w sumie :) jaki kolor? tylko raczka teleskopowa. Ale zdecydowalismy sie na lamana zeby synek mial wygodniej i nizej jak bedzie chcial siostre powozic :)

U mnie mus to pompowane bo las niedaleko. A urban byl dluuugo na tapecie ale evo byl okazja hehe.
Juz wszystko poprane i wyczyszczone mam.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Jeszcze taki namieżyłam
 

Załączniki

  • 1424801141775.jpg
    1424801141775.jpg
    20,1 KB · Wyświetleń: 65
  • 1424801176533.jpg
    1424801176533.jpg
    28 KB · Wyświetleń: 66
  • 1424801195741.jpg
    1424801195741.jpg
    30 KB · Wyświetleń: 61
Do góry