reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupowo-wykrawkowe cudności

Anulka ja mam z Ikei i jest super. Mam tez taki maly kwadratowy u do bani - po 3 msc juuz byl za maly a moja to kruszynka. Poza tym uzywalam normalnego kapieliwego reczniks bo byl najwygodniejszy.
 
reklama
Poskładałam dzisiaj bodziaki z krótkim rękawem i pajacyki. Tylko rozmiar 56 i 62. Ale 56 mam tylko kilka sztuk. Dobrze, że prawie nic kupować nie musiałam (brat ma gorzej) :) i wychodzi na to, że mam mniej różu niż mi się wydawało.
 

Załączniki

  • 1423924825197.jpg
    1423924825197.jpg
    20,7 KB · Wyświetleń: 61
  • 1423924844512.jpg
    1423924844512.jpg
    21,7 KB · Wyświetleń: 59
Anemonne, ja też tak mam, że wszystko muszę kupic sama. Najlepsze, to jak w necie czytam o wyprawce i wszędzie piszą, żeby nie przesadzać z ilością, bo dużo rzeczy sie dostanie, a tu lipa...

Lei, fajnie, że z teściową już ok :)

Anulka, ja planuję kupic 1 albo 2 z kapturkiem, a do tego zwykły 1-2.

Margo, śliczne te łóżeczka i super, że kosz dostałaś, fajny prezent :)
 
Margo świetne to łóżeczka i te jasne kolory ^^. Właśnie dzisiaj byłam w sklepie i dotykalam tych z kapturem i wydawały mi się strasznie szorstkie. Kupię może jeden taki kąpielowy bo 3 dostałam w prezencie ślubnym i leżą jeszcze nie ruszane to się przydadzą. Dzisiaj pojechałam do Tesco bo miała być lovela 5kg za 43 zł. I nie mA wogule dużych. Są tylko 1,8kg za 22. I się zdenerwolałam.
 
Milia to jakaś ściema musiała być w tej gazetce. Ja dwa podejścia rrobiłam. W czwartek byłam ale nie miałam czasu szukać wiec odpuscilam. A dzisiaj pomalutku Chodziłam nawet zapytałam Pani i niestety. A szkoda. Bo mi się juz kończy to kupiłbym.
 
Milia dokładnie:) ale oprócz kosztów to duża przyjemność dla nas:)

Lei co to baby bazarek?

Ale macie piękne zakupy, ja z okazji Walentynek tez zrobiłam:) pojechałam rano na giełdę kwiatowa Indie obkupilam kwiatami :) normalnie szał [emoji1]
 
reklama
Margo super to małe lozeczko tylko ciekawe na ile wystarczy...dla mnie tesciowa ma leżaczek jakis z wibracjami choc pewnie dzidzia bedzie na kanapie rozłożonej leżała jak Viki.. Mam taki sam kosz na pieluchy! Ciekawe ile u Was wkład jeden kosztuje...bo u nas 8-9€.

Sataga duuuuzo tego :-D

Anemonne babybasare to taki pchli targ z dziecięcymi rzeczami, zabawkami, książkami, ciuszkami. Najcześciej organizowane w przedszkolu, szkole czy domu młodzieżowym. Kupiłam dzis kilka ciuskow dla Viki a dla maleństwa otulacz. Ceny sa super 1-2€ za ubranka, książki, mozna wyrwać cudeńka!
 
Ostatnia edycja:
Do góry